Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Konu, 'Hamilemiyim Sorular Cevaplar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. Seyma_723

Seyma_723 Yeni Üye

Yardımcı olursanız sevinirim

2. Seyma_723

Seyma_723 Yeni Üye

Böyle beklemek çok zormuş ya hiç aklından çıkmıyor insanin
    - - - Updated - - -

Böyle beklemek çok zormuş ya hiç aklından çıkmıyor insanin

3. Seyma_723

Seyma_723 Yeni Üye

merabalar ben 6 aylık evliyim ve evlenmeden önce adetim cok düzensizdi.evlendikten sonra 35 günde bir olmaya başladım ve hiç korunmadım en son 16 eylülde adet oldum hamilemiyim diye test yaptırdım ama idrar testi negatif çıktı ayın 23 ünde kan testi yaptırdım yanı benim döngüme göre 2 gün geçince hcg de 0.05 çıktı.merak ettiğim nezaman kesin sonuç çıkar hamile olup olmadığımla ilgili bıktım idrar testi yapıp durmaktan******

4. Seyma_723

Seyma_723 Yeni Üye

Hala adet olmadım ve kasiklarimda ağrı oluyo hep bide adetliymisim gibi Karnım ve belim ağrıyor birisi yardimci olabilirmi lutfen

5. hevin

hevin Üye

merhaba seyma ..bende bebis bekleyenlerdenim tecrubem yok ama etrafimda gorudugm kadariyla gebelik basindada adet agrilarina benzer boyle agrilar hissedilebiliyor oyuzden hamile olabilrisin kac gun gecikmen oldu peki?

6. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye

böyle durumlarda kendimden biliyorum rahim kendini gebeliğe hazırlığa başladığında adette düzensizlik başalr ya erken gelir ya geç ya fazla kanamalı ya lekelenme şeklinde hakkınızda hayırlısı olsun

7. Seyma_723

Seyma_723 Yeni Üye

Benim döngüme göre hesaplardan yani 35 gün olarak bugün 8 gün geçti ağrılarında azaldı artık yine düzensizlikmi başladı yoksa hamilemiyim anlayamıyorum testlerde de negatif cikiyor

8. metanoyam

metanoyam Hamiş Melek

canım bence bi dr git kesin bi sonuç alırsın hamile değilsende neden geçtiğini öğrenirsin

- - - Updated - - -

benim belirtiler boşa cıktı adet oldum hemde tam gününde allah hayırlısını versin inş bu ay...

9. pamuk2012

pamuk2012 Üye

merhaba ben yeni üyeyim benimde adetime 6 gün var bu ay tedavi görmeye başladım 1 buçuk yıl dır uğraşıyoruz amam artık tedaviye başladık bu klomen kullandım şu anda da progestan kullanıyorum sanki adetr olucakmış gibi ağrılarım oluyo galiba bu ayda olmıycakmış gibi üzülüyorum bakalım inşallah yanılırım beklemek çok zor

10. pamuk2012

pamuk2012 Üye

merhaba rosalinda test yaptınmı hamilemisin aynı lekelenme bende de oldu ama daha adetime var

11. incim35

incim35 Forum Okuru

merhabalar ben 19 yaşındayım ve 6 aylık evliyim.27 eylülde regli oldum ve bu ay 4 gün geçti. aşırı yorgunluk ve uyku halindeyim.önceden yürüyüş yapmaya bayılırdım şimdi adım atmak zor geliyor. devamlı akıntım var. gögüslerimde belirgin bir şişlik var hafif hafif sızlıyor.özellikle uçlarına yanlışlıkla dokununca bile acı çekiyorum. ayne regli ağrısı gibi ağrı çekiyorum. 15 20 dakika önce evde idrar testi yaptım sonuç negatif çıktı.sizce hamile miyim ve ne yapmalıyım.

12. rosalindaa

rosalindaa Üye

slmlar. pamuk yok test yapmadım...

13. rabia16

rabia16 Üye

slm arkadaslar bende aranıza yenı katıldım mereak ettıgım bır seyı ogrenmek ıstıyorum gecen ay adetım 9 gun gecıktı test yaptım ıkı tane ıkı testtede ıkıncı cızgı sılık bır sekılde bellı oldu sonrasında bende kan testı yaptım negatıf cıktı aradan 15 gun gec tı bır daha ıdrar testı yaptım yıne ıkıncı cızgı sılık cıktı ne oldugunu ben anlayamıyorum yorularınızı beklıyorum

14. Ece08

Ece08 Forum Okuru

Hamilemiyim ??

Hamile miyim değil miyim anlıyamıyorum ve acayıp stres yapıyorum.. Agustos 2011 de 3.5 aylık bebegımın kalbı durdu ve kurtaj olmak durumunda kaldım..
    Bugun ıtıbarı ıle adetim 18 gun gecmıs bulunmakda.. Mide yanmam, sık sık baş agrım, goguslerımde agrı hıssı var. Fakat idrar testi negatif, kan testı ıse 0.100.. Hala adet görmedim sizce neden ??

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

merhaba. arkadaşlar benim adet olduktan 3 gün sonra tekrar adet olacakmışım gibi ağrılarım başladı. adetten sonra ilişkim olmadı ama. idrar testi yaptım negatif çıktı. yorumunuz nedir?

Hamilemiyim Değilmiyim yorumları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. İdrarımda yanma var hamilemiyim

erken adet oldum hamilemiyim selam melekler benim bir sorunum var ve umarım yardımcı olabilirsiniz 4.ayda spral taktıdım her şey normal gidiyor ve 2 hafta önce adet gördüm fakat 1 haftadır göüslerim büyüdü ve kenarlarında kabarcıklar olustu ve sızlama var sürekli.belim ve kasıklarım ağrıyo sık ve yanmalı idrara çıkıyorum aşırı yemek yeme hissi var son zamanlarda ne görsem canım çekiyo göğüs...
  2. hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

hamilemiyim Bugun test yaptim cook silik cikti. Evin isiginda dikatli bakmazsan gorunmuyor nerdeyse. Ama acik havada gayet belli. 2. Cizgi olarak kabul etmelimiyim sizce
  3. beta hcg 2.39 çıktı hamilemiyim

Merhabalar yeni üyenizim bir sorum olacak 11 agustosta reglim bitti ve 13 agustosta sevgilimle korunmadan iliski yasadık bir hafta sonrasında kan testi yaptırdık 2.39 cıktı sonuc ve iki haftadır sağ kasığımda batma ve agrı hissediyorum göğüslerimdede fazlasıyla agrı hamile olma olasılığım nedir lütfn cevaplayabilirmisiniz
  4. Betahcg 42 çıktı hamilemiyim???????

merhaba ben asilama yaptirdim bugun 13. gunum dun test yaptirdim ve 42 24 cikti ve asilamanin 7. gunu catlatma ignesi oldum sizce bu sonuc hamilelikmi
  5. Kızlar acaba ben hamilemiyim yardım

ben bi hafta önce test yaptm ve testte 2. çizgi silik çıktı ve pazrtesi gün doktora gttim ve kan testinde 32,93 çıktı ama açık renkte kan geliyo bu ne demek sizce hamile değilimdir diye çok korkuyorum 5 ay öncede kürtaj olmuştum

Sayfayı Paylaş