Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Konu, 'Hamilemiyim Soru Cevap 2013' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

  1. slm arkadaslar bnde aranıza yenı katıldım zıe bazı sorularım olacak bn basarısz 2 tane asılama gecrdım esımın sperm degerı dusuk dr. tup bebek dedi.bn cok duzenlı adet goruyorum 26 ıle 28 gunde bır muhakak. ama bugun 31. gun oldu yarın tam gun yanı gecen ay oldugum gun.o kadar agrılarım var kı anlatamam bas agrısı karın agrısı sık ıdrar halsızlık boyun agrısı vb. butun agrıları 4 gundur aralıksız yasıorum sızce gebemıyım
  2. ıdrar testı yap olmadı hastaneye gıt beta hcg
  3. merhaba ben 5 martta nişanlımla birlikte oldum yanlışlık ile preverzatif yırtılmıştı sonra ben ayın en erken 15 inde adet olmam gerekirken 10da oldum ve 4-5 gün sürdü sonra çok sıklıkla baş dönmeleri miğde bulanması kokulara tahammülsüzlük.aşerme sık idrar kabızlık karnımda şişkinlik miğde yanmalarım oluyor artı göğüslerim genişledi gibi kullandığım südyenleri taktığımda alttan çıkıyor.bi kaç gündürde sağ tarafımda ağrı var sırtıma vuran ama benim en önemli sorum bende çikolata kisti var sizce hamilemiyim .
  4. srres etmediysen çünki bazıları psikolojkde hamile olabiliyor hamilesin
  5. iyi günler...28 günde bir regl oluyorum ve düzenli...bi kaç gündür adet sancısı gibi sancılarım oldu fakat normalde bugün olmam gerekirken hala olmadım...eşimle korunmuyorduk..şuan sancılarım ara ara oluyor ve hafif..adet sancısı çekerken hamile olunabiliyor mu??

Sayfayı Paylaş