Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

Konu, 'Hamilemiyim Soru Cevap 2013' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. yaşamm

yaşamm New Member

slm arkadaslar bnde aranıza yenı katıldım zıe bazı sorularım olacak bn basarısz 2 tane asılama gecrdım esımın sperm degerı dusuk dr. tup bebek dedi.bn cok duzenlı adet goruyorum 26 ıle 28 gunde bır muhakak. ama bugun 31. gun oldu yarın tam gun yanı gecen ay oldugum gun.o kadar agrılarım var kı anlatamam bas agrısı karın agrısı sık ıdrar halsızlık boyun agrısı vb. butun agrıları 4 gundur aralıksız yasıorum sızce gebemıyım

2. shekerr_hale

shekerr_hale Kayıtsız Kullanıcılar

ıdrar testı yap olmadı hastaneye gıt beta hcg

3. canan efe

canan efe New Member

merhaba ben 5 martta nişanlımla birlikte oldum yanlışlık ile preverzatif yırtılmıştı sonra ben ayın en erken 15 inde adet olmam gerekirken 10da oldum ve 4-5 gün sürdü sonra çok sıklıkla baş dönmeleri miğde bulanması kokulara tahammülsüzlük.aşerme sık idrar kabızlık karnımda şişkinlik miğde yanmalarım oluyor artı göğüslerim genişledi gibi kullandığım südyenleri taktığımda alttan çıkıyor.bi kaç gündürde sağ tarafımda ağrı var sırtıma vuran ama benim en önemli sorum bende çikolata kisti var sizce hamilemiyim .

4. ilknurgül

ilknurgül Member

srres etmediysen çünki bazıları psikolojkde hamile olabiliyor hamilesin

5. yosun_öğretmen

yosun_öğretmen New Member

iyi günler...28 günde bir regl oluyorum ve düzenli...bi kaç gündür adet sancısı gibi sancılarım oldu fakat normalde bugün olmam gerekirken hala olmadım...eşimle korunmuyorduk..şuan sancılarım ara ara oluyor ve hafif..adet sancısı çekerken hamile olunabiliyor mu??

Hamilemiyim Değilmiyim yorumları konusuna benzer içeriklerimiz
  1. hamilemiyim?????????

erken adet oldum hamilemiyim selam melekler benim bir sorunum var ve umarım yardımcı olabilirsiniz 4.ayda spral taktıdım her şey normal gidiyor ve 2 hafta önce adet gördüm fakat 1 haftadır göüslerim büyüdü ve kenarlarında kabarcıklar olustu ve sızlama var sürekli.belim ve kasıklarım ağrıyo sık ve yanmalı idrara çıkıyorum aşırı [COLOR=#ff0000][B]yemek[/B][/COLOR] yeme hissi var son...
  2. hamilemiyim değilmiyim yardımmmm

[b]hamilemiyim[/b] Bugun test yaptim cook silik cikti. Evin isiginda dikatli bakmazsan gorunmuyor nerdeyse. Ama acik havada gayet belli. 2. Cizgi olarak kabul etmelimiyim sizce
  3. hamilemiyim

Merhabalar yeni üyenizim bir sorum olacak 11 agustosta reglim bitti ve 13 agustosta sevgilimle korunmadan iliski yasadık bir hafta sonrasında kan testi yaptırdık 2.39 cıktı sonuc ve iki haftadır sağ kasığımda batma ve agrı hissediyorum göğüslerimdede fazlasıyla agrı hamile olma olasılığım nedir lütfn cevaplayabilirmisiniz
  4. hamilemiyim???????

merhaba ben asilama yaptirdim bugun 13. gunum dun test yaptirdim ve 42 24 cikti ve asilamanin 7. gunu catlatma ignesi oldum sizce bu sonuc hamilelikmi
  5. hamilemiyim

ben bi hafta önce test yaptm ve testte 2. çizgi silik çıktı ve pazrtesi gün doktora gttim ve kan testinde 32,93 çıktı ama açık renkte kan geliyo bu ne demek sizce hamile değilimdir diye çok korkuyorum 5 ay öncede kürtaj olmuştum

Sayfayı Paylaş