Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

ay gerçekten mi canım çok kötü olmuş ya bencede bi araştırsınlar hayırlsı ya senin sağlığın ii dir inş

merhaba be nde de sitede yeniyim benim batım 4 aralık 5 günüm var daha bi belirtim yok sadece bazen belim ağrıyo geçiyo geçen ay daha fazla ağrım oluyodu bu ay pek bişi yok hayırlısı belki bu sefer tutar diye ümit ediyorum beklemek çok zor geliyo bu arada kürtaj olan arkadaşım çok geçmiş olsun allah hepimize hayırlısını nasip etsin

teşekkür ederim.. kötüyüm iyi olmak zor. ikinci bu... o yüzden yıkıldık.. saglıgımda iyi agrım var biraz o kadar :( inşallah kesin bi sonucunu buluruz da birdahakine böyle birşey yaşamayız :( pamuk2012 senin dediğine gelince bekle biraz daha bazen sen beklediğin için bile öyle belirtiler görüyorsun... o yüzden az kalmıs sabret ve test sonucunu gör... benim 10 gün kala falan kasıklarımda ağrım başlamıstı ama herkeste farklı görünüyo....

tabi ki canım inş bi daha böyle kötü olaylar yaşamzsınız bu arada pamuk bende bekleyenlerdenim inan düşündükce strs oluyon olmyıncada yıkılıyon takmamaya calış sana söyüyom ama bende senden beterim ...

düşünmiycem düşinmiyim diyorum olmuyo kafamda sürekli aynı şeyler 2 aydır klomen kullanıyorum bu ayda olmazsa doktorum iğnelere başlıycakmış iğnelerde çok hoşuma gitmiyo inşallah gerek kalmaz 1 buçuk yıldır uğraşıyorum kendiliğinden olucak gbi değil baktım 2 aydır tedavi görüyorum

ya bende düşünmekten sanırım kafayı yicem banada cvp verirmisiniz?

3 ay yasmin kullandım geçen ay ara kanaması çok yoğun olunca ilacı kestim prezervatifle korunduk ancak bazı kaçırmalar oldu özellikle yumurtlama günümde korunmasız ilişkiye girdik planlı değil bat ın 5 aralık ve benim 11 gün öncesinden göğüslerim hassaslaştı özellikle uçları dokununca çok acıyor ve sıkıntığımda elime baya dolgunluk geliyor bulantım yok arada kasıkta hafif sans-cılar var ama daha çok gaz sancısı gibi,midemde yanma yok ama ağzıma sanki acı su geliyor gibi ve bugün öğlenden itibaren belimde sızı var normalde adetten 2 gün önce ağrır akıntı gelir adet olurdum bu arada bende akıntı yok dün test yaptım tabi erken olduğunu bilerek yaptım sizce benmi abartıyorum yoksa hamilelik belirtilerimi bunlar daha 3 aylık evliyim

kasım 25 de adet olmam gereklıydi fakat olmadım ayın 27 sinde idrar testi yaptım sonuç negatif ve halen adet olmadım gebe olma olasılığı var mı yoksa o testler yüzde yüz doğru sonuç verir mi? ya da erken mi davrandım idrar testi için?

ya kıslar hemen neden yasmin kullandın onu anlmadım
bende 3 aydır isityorum daha yok ama erken diyolar nasip anca olur bu arada pamuk senın beklmek daha zor tabi 1 yıl kolay değil inş hayırlı sonuçlar alırsın bu arada ceylan testler iki günde belli etmeye bilir bence testi bi tekrarla büyük ihitmalle hamişsindir

adet gunum 12 kasımdı o gunden bu yana gögsüm agrımaya basladı sonra adet sancısı gıbı sancıladım 1 damla koyu kahvrengii lekem geldi belımde agrıdı su gıbı akıntım oldu anlamadım yanı hamıle olabılırmıyım acaba cvplarsan sevınırım metanoyam...ama şuan gogüslerimın agrısı hafıfledı

Geri