Hamilemiyim Değilmiyim yorumları

pamuk hadi hayırlsı olsun canım inş bebiş gelir
eylülce sen böyle bana sorar gibi oolunca kendimi dr gibi hissettim :) günün geçmiş sanırım anladıgım kadarı ile bi idrar testi yapsana canım 12 kasımdan bu yana geçmişse günün idrarda net bi şekilde çıkar lekelenmede en büyük belirtidir diye biliyorum bence testi yap bizede haber ver

pamuk hadi hayırlsı olsun canım inş bebiş gelir
eylülce sen böyle bana sorar gibi oolunca kendimi dr gibi hissettim :) günün geçmiş sanırım anladıgım kadarı ile bi idrar testi yapsana canım 12 kasımdan bu yana geçmişse günün idrarda net bi şekilde çıkar lekelenmede en büyük belirtidir diye biliyorum bence testi yap bizede haber ver
cnm seni acık olarak gordugum için sana sormak ıstedım direk:)...gunum gecmedi adetım bıttıkten sonra yasadıklarımı yazdım aralıgın 12 si regl gunum

selam kızlar ben de yeniiyim bende adet düzensizliği oldu 1 ay erken 1 ay geç oluyorum bu aralar 9 gün falan oynuyor adetlerim 2 aydır korunmuyum geçen ay hamile kalmadım en son adet tarihim 5 kasım ve ben bu ay erken olmam gerekiyordu 28 de falan olmam gerekiyordu olmadım ara ara karnıma iğneler batıyor göğüslerimde ağrı var test yapsam çıkarmı sizce

canım o zaman günün bekle eylülce şimdiden çıkmaz testte :)
gülnida bencde test yap
kayıtsız arkaşım ben yazdıgın bişey anlamadım ama normal değer aralığından yüksekse hamilesindir herhalde

dun hastaneye gıttım kan testı yaptırdım 1 hafta gecıktıqım ıcın
sonuc 22170 kan degerı <5 yanı hamılemıyım ?

ben geçen ay hsg çekildim hamiş klamdım adet oldum. bu ay adete 5 gün varken leke gelmeye başladı 3 gün oldu hala devam ediyo ama leke sadece kahverengi. adte 2 gün var bu yaşadığım adetmi. hamile olabilirmiyim dün evde test yaptım negatif 3 gün kala yaptım yani. inş bebeğim gelmiştir

kayıtsızüye eger o 22bin hcg degerin ise 5 haftaya yaklaşk hatta fazla bile olabilir hamilesin.. 10bin üzerine çıktıgında kalp atışını duymaya başlıyorlar belkide kalp atısını bile duyabilirsin..

bitanesi seninde aslında 3 gün kala falan yaptıgın testde yinede çift cizgi çıkması gerekirdi çok silik olsa bile olması gerekir kahverengi lekelenme bazen olabiliyo. biraz daha bekle bakalım...

selam kızlar ben de yeniiyim bende adet düzensizliği oldu 1 ay erken 1 ay geç oluyorum bu aralar 9 gün falan oynuyor adetlerim 2 aydır korunmuyum geçen ay hamile kalmadım en son adet tarihim 5 kasım ve ben bu ay erken olmam gerekiyordu 28 de falan olmam gerekiyordu olmadım ara ara karnıma iğneler batıyor göğüslerimde ağrı var test yapsam çıkarmı sizce

test yapptır canım.. böyle merakla bekleme eger geciktiğinii düşünüyorsan yapabilirsin.. hem 5 gün geçmiş eger tahminin doğruysa.. hadi hayırlısı bakalım inşallah müjdeli sonuclarınızı alırız...

Geri