Hamileyim Anneyim Soru Sor

Kızlar bende 34+5 haftalık oldum.doktorum 38.haftada doğum dedi:)yani 20 Nisan'da bebişime kavuşucam inşallah.

taze annleer bebişleriniz hayırlı olsunnnnn.....
ben kadıköy acbdm hst. den tavsiye edebileceğiniz dr. varmı diye sormak istiyorum.Habibe hn.hakkında bilgisi olan var mı?

Selam millet,

6 si aksami nihayet sancilar basladi ve 7 si sabah saat 11 de kizimiz gözlerini dünyaya acti :) 3 günlük bir hastane macerasindan sonra tekrar evimizdeyiz. Dogumum hem kolay hem zordu. Acilma cok kisa bir zamanda oldugundan epidural uygulayamadilar o yüzden agri kesici almadan normal dogum yapmak zorunda kaldim. Episotomi yapmadilar ama yirtilma oldu ve dikislerim var. Allah hepinizin yardimcisi olsun. Her ne cekilirse cekissin unutmayin ki bebeginizin ilk aglamasini duydugunuzda her seye deger diyceksiniz ve cekilen bütün acilar unutulacak.

Simdi hersey kücük melegimiz icin..

Dualarim hep sizinle, Sevgiler

Canim gozun aydin, saglikla kavusmusun yavruna.
Darisi diger hamislere. :raila:

slm kızlar 20.03.2010 saat 23.50 de oğlumu dünyaya getirdim allahın ıznıyle allah ısteyenlerede nasıp etsın dogumu bekleyen arkadaslarada kolay dogumlar nasıp etsın

slm kızlar 20.03.2010 saat 23.50 de oğlumu dünyaya getirdim allahın ıznıyle allah ısteyenlerede nasıp etsın dogumu bekleyen arkadaslarada kolay dogumlar nasıp etsın
cnmm çok merak etmiştim seni çok şükürr Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etti.hayırlı olsuna rkdaşım darısı bana inşş.yanii önce bi hamiş kalabilsemmm inşşş.Allah hayırlı sağlıklı uzun ömürler versin evlatlarına grşz cnm

kızlar cuma sabah 9 da sezeryanla doğum yapıcam..normal doğum yapamıyorum ilk doğum ve bebeğim 4.5 kilo..doktorum risk almayalım dedi..hayırlısı olsun..biraz korkuyorum doğrusu ama bebeğime kavuşacam sonunda düşünsenize:)bu süper ötesi bir duygu....

Allahım gözün aydınnnnnnnnnnnn bana da dua ettinmi halada dua edermisin maaşallah gününde doğmuş kendine iiii bak tabi bebişede hayırlısıyla sırda bana gelir inş..:)

Geri