Hamileyim Anneyim Soru Sor

ıyı geceler kıslaarrr...
bende 31ıncı haftamdayımm..
hazıran 4 gıbı dogum beklıyoruz..
tum hamıslere kolay dogumlar ıdlıyorum..
bebelerını kucagına alan arkadaslarda saglıkla dunyaya getırsınler bebıslerını

Kızlar bende 34+5 haftalık oldum.doktorum 38.haftada doğum dedi:)yani 20 Nisan'da bebişime kavuşucam inşallah.
ay canım benim rabbim kolay doğumlar nasip etsin çok az kalmış gününe ya daha dün gibi ilk haberi verişin rabbim bizede yaşatsın bu gazel duyguyu iyi bak kendine tatlım

kızlar cuma sabah 9 da sezeryanla doğum yapıcam..normal doğum yapamıyorum ilk doğum ve bebeğim 4.5 kilo..doktorum risk almayalım dedi..hayırlısı olsun..biraz korkuyorum doğrusu ama bebeğime kavuşacam sonunda düşünsenize:)bu süper ötesi bir duygu....
canım allah yavrunu sağsalim kucağına almayı nasip etsin kolay doğumlar diliyorum

tum arkadaslarıma tsk ederım hamıleler bır avazda dogururlar hamıle kalmak ısteyenlerde en kısa zamanda hamiş olurlar ınş bebekte bende cok ıyıyız bıraz gecelerı zorlanıyoruz hepınızı op kıb

tum arkadaslarıma tsk ederım hamıleler bır avazda dogururlar hamıle kalmak ısteyenlerde en kısa zamanda hamiş olurlar ınş bebekte bende cok ıyıyız bıraz gecelerı zorlanıyoruz hepınızı op kıb

canım çok sevindim.Allah sağlıklı.hayırlı,uzun ömürler nasip etsin bebişine.Allah analı babalı büyütsün canım benim kendine ve bebişine iyi bak....

slm kızlar 20.03.2010 saat 23.50 de oğlumu dünyaya getirdim allahın ıznıyle allah ısteyenlerede nasıp etsın dogumu bekleyen arkadaslarada kolay dogumlar nasıp etsın

canımmmmm seni çok merak etmiştim.

allaha şükür sağ salim bebeğini kucağına almışsın. tebrik ederim. allah bir ömür boyu sizlere mutluluklar versin, inşallah hayırlı bir evlat olur.

amin canım inşallah darısı biz bekleyenlere...

Geri