Hamileyim Anneyim Soru Sor

Dogum yapan arkadaslarimiz, hepinizin gozleri aydin.
Allahim saglikli sihatli uzun omur versin insAllah yavrulariniza. bebisim

kızlar benim daha adet günüm geçmeden bel ve alt karın ağrısı başladı yataktan kalkamayacak kadar.2 hafta geçti hala öyle biraz azaldı ama.bugün 5hafta 5 günlük normal mi sizce

ay canım benim rabbim kolay doğumlar nasip etsin çok az kalmış gününe ya daha dün gibi ilk haberi verişin rabbim bizede yaşatsın bu gazel duyguyu iyi bak kendine tatlım
canım benim evet çok az kaldı nasipse 20 Nisanda doğum.evet dün gibi size heyecanla haber verişim ne çabuk geçti bende anlamadım.Allahım en kısa zamanda sanada nasib eder inşallah.öptümm...

kızlar cuma sabah 9 da sezeryanla doğum yapıcam..normal doğum yapamıyorum ilk doğum ve bebeğim 4.5 kilo..doktorum risk almayalım dedi..hayırlısı olsun..biraz korkuyorum doğrusu ama bebeğime kavuşacam sonunda düşünsenize:)bu süper ötesi bir duygu....
canım sanırım şimdiye kadar doğurdun umarım güzel bir doğum geçirerek meleğini almışsındır kucağına.Allahım saglıkla sıhhatle büyütmek nasib eder inşallah:nazar:

Selam kizlar,

uzun zaman oldu yazamadim kusura bakmayin, ama bebeginiz olunca anliycaksiniz zamanin ne cabuk gectigini.. Bi de acemi anneyseniz benim gibi :)

Kizim 1 ayini doldurdu bile.. Günlerimiz onun etrafinda dönmekle geciyor..

Dogumu yaklasan arkadaslara kolay dogumlar diliyorum. yeni dogum yapanlarin da gözü aydin, allah anali babali saglikla büyütmeyi nasip etsin...

Kucak dolusu sevgiler

Selam kizlar,

uzun zaman oldu yazamadim kusura bakmayin, ama bebeginiz olunca anliycaksiniz zamanin ne cabuk gectigini.. Bi de acemi anneyseniz benim gibi :)

Kizim 1 ayini doldurdu bile.. Günlerimiz onun etrafinda dönmekle geciyor..

Dogumu yaklasan arkadaslara kolay dogumlar diliyorum. yeni dogum yapanlarin da gözü aydin, allah anali babali saglikla büyütmeyi nasip etsin...

Kucak dolusu sevgiler

rabbim bebişini sana bağışlasınnnnnnnnnnnn

Geri