Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

kızılcım geçmiş olsun canım bende girp oldum hamişlikde dahada zorlanıyor insan ben bol bol greyfurt suyu içtim nane limon kaynattım içtim bu hem terletiyor hemde mideyi rahatlıyor ertesi gün ayağa kalktım dene belki faysadı olur canım

esracım tşkr ederim canım benim.... evet hamişlikte dahada zormuş onu içme bunu içme deliricem valla dün dedik biraz öksürüğüm azlsın göğsüm rahatlasın viks sürelim birde prospektüsünü okuduk ki gebelikte ve emzirme döneminde sakıncalıymış... anca dediğin gibi nane limon ıhlamur içiyorum bendeee....

kızıl canım geçmiş olsun bende ilk aylarda grip oldum çok şükür bir günde atlattım bol bol meyve ya ben portakal ve elma çok tükettim çok şükürki bir günde toparladım bol bol su iç inşallah faydasını görürsün...

kızılcım geçmiş olsun canım bende girp oldum hamişlikde dahada zorlanıyor insan ben bol bol greyfurt suyu içtim nane limon kaynattım içtim bu hem terletiyor hemde mideyi rahatlıyor ertesi gün ayağa kalktım dene belki faysadı olur canım
sevgili hamişler greyfurt suyunu hamilelikte önermediklerini duymuştum.siz gene de bir araştırın.ne mantıkla dediler bilemicem bence saçma ama genede araştırmakta fayda var.
sevgiler

sevgili hamişler greyfurt suyunu hamilelikte önermediklerini duymuştum.siz gene de bir araştırın.ne mantıkla dediler bilemicem bence saçma ama genede araştırmakta fayda var.
sevgiler

çok derin bir araştırma yapamadım ama şöle bir göz attım cnm bu konuya uzmanlar sabah kahvaltıda bile gebelikte beslenme için bir bardak öneriyorlar....

Bi-şey sormak istiyorum hamilelik geçirmiş veya şuan hamile olanlara... Gebeliğin ilk haftalarında yani belkide henüz gebe oldugunuzu öğrenmeden acaba kasıklarınızda ağrı oldumu ? ? ? Kasıklarda ağrı artı bir şey daha karında şişkinlik ????
Şimdiden çok teşekkür ederim..

Yinede teşekkür ederim belki bilen birileri yazar..... :)
aaaa jelibon 68kg olmusssunn.. tebrikler canımm...

gültencim evet canım benim hissettiğim en belirginn belirti oydu kasıklarımda iğne batmaları gibi ağrılar oluyordu bu kesinlikle adet sancısından farklı cnm bunu anlayabiliyorsunn diken diken oluyo kasıklarr senin adetine ne kdr süre varr

Bi-şey sormak istiyorum hamilelik geçirmiş veya şuan hamile olanlara... Gebeliğin ilk haftalarında yani belkide henüz gebe oldugunuzu öğrenmeden acaba kasıklarınızda ağrı oldumu ? ? ? Kasıklarda ağrı artı bir şey daha karında şişkinlik ????
Şimdiden çok teşekkür ederim..

gültencim ben 8 haftalıkken bebeğimi kaybettim ama o ana kadar sana yaşadıklarımı anlatabilrim.
ilk adet gecikme dönemimde kıvrandıracak sancılar oldu kasıklarımda ve sonra geçti.ayrıca normal kilomdan 1 kilo kadar fazla şişlik oluştu ama oda tekrar normale döndü...yani bunlar ilk aylarda normalmiş...

Geri