Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

saol canım ınsallah allahım ısteyen herkese nasıp eder

slm kızlar bugun uclu tettımı yaptırdım bebegım saglıklı allaha sukur ve kızım olcak hayırlısıyla allahım herkese nasıp etsın herkesın ıyı haberlerını beklıoruuuuuuuuuuuuuuuum:kapiş::kapiş:

oyyy ne güzel allah nazarlardan saklasın sağ saşim alıcan inşallah canım kucağına.çok sevindim

slm kızlar bugun uclu tettımı yaptırdım bebegım saglıklı allaha sukur ve kızım olcak hayırlısıyla allahım herkese nasıp etsın herkesın ıyı haberlerını beklıoruuuuuuuuuuuuuuuum:kapiş::kapiş:

cnm benim çok sevindim ama anlamadığım aynı gün nasıl sonuç alıyorsunuz ben bir hafta bekliyorum bu arada çok sevindim kızın olucak demek ayyyy yerim onu şimdidien aramıza bir melek daha katılacak bakalım benimki cuma günü gösterecekmi

Çok sevindim canım Allah tamamına erdirsin :kiss:darısı olmayanların başına:)

:dil:saolun kızlar eeeeeeeeee baska ıyı haber vercek yok mu ya bu arada kızlar bebısımın adı hayırlısıyla ecrin-(allahın hedıyesı) olcak belkı ecrin efsa da koyabılırız ona daha karar vermedık ama ecrın kesın allah nasıp ederse bunuda paylasmak ıstedım canlarım bu duyguyu allahım herkese nasıp etsın ıyı haberlerınızı beklıyorum allaha emanet olun :laugh:

:dil:saolun kızlar eeeeeeeeee baska ıyı haber vercek yok mu ya bu arada kızlar bebısımın adı hayırlısıyla ecrin-(allahın hedıyesı) olcak belkı ecrin efsa da koyabılırız ona daha karar vermedık ama ecrın kesın allah nasıp ederse bunuda paylasmak ıstedım canlarım bu duyguyu allahım herkese nasıp etsın ıyı haberlerınızı beklıyorum allaha emanet olun :laugh:

delikız ecrin ismi gerçekten çok güzel... Allah adıyla yaşamayı nasib etsin...

Geri