Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

slm kızlarr dün bebişimle görüştük bana el salladı desem inanırmısınıss Rabbim bu nasıl br duygu yaa... tabiii çok dugulandım yinee birasda güldük kafasını bize doğru çevirip elini havaya kaldırdı istemdışıda olsa bu hareketler drda dahil olmak üzere gülmemize sebep oldu yavrum benim ama hala bilmiyoruz cinsiyetini göstermedi yinee:( haftaya üçlü testimizide yapıcağız sanırım o zmn ultrasonda görülebilir hayırlısı olsunn eee sizde ne var ne yok ne haldesinizzz anlatın yaa....

canım çok güzel yaaaa el salladı demek size rabbim çok büyük.. inşallah sorunsuz kucağına alırsın

Amin jelicim inşallah darısı başına olsun canım tez zamandaa inşallahh...

benim bu hafta 10. haftam iki hafta sonra ikili testim var... bebişin ve benim sağlığım şuan için süper..... esracım göstermedimi yineee yaaa :( kesin kızzz seninkisi naz yapıo şimdideeen :D

benim bu hafta 10. haftam iki hafta sonra ikili testim var... bebişin ve benim sağlığım şuan için süper..... esracım göstermedimi yineee yaaa :( kesin kızzz seninkisi naz yapıo şimdideeen :D

ayyy maşallahh büyümüşşş kızılll cnm yaa bulantı durumun nasıl giribin geçtimii ama iyiyiz demiştin sanırım hepsi bitti şükürler olsun.. hadi çok az kalmış ikili test e herşey normal çıktıktan sonra inş Allahın izniyle psikoljin tamamiyle düzelicek ve beraberinde bütün rahatsızlıklarında canım bis ikilii testi yaptırmıştık herşey normaldi ben 17. haftaya giriyorum bu hafta üçlü test istedi dr hayırlısı olsun inş hepimiz için burda müjdeli haberleri veririz birbirimize allahın izniylee....

kızlar benım de uclu tarama testım bu carsamba ınsallah bıseyı yoktur bebegımın hem gıdınce cınsıyetını de ogrencem tabı gosterırse kerata:dil: bu arada kızlar son bı haftadır bebegımın hareketlerını de hıssetmeye basladım o kadar guzel oluo kı allahım bu duyguyu yasatmayı herkese nasıp etsın bu arada kızlar gorumcem tupbebek yaptırdı bu ucuncu denemelerı nolur dualarınızı eksık etmeyın dua edelımde o da bu duyguyu tatsın........ sımdıden hepınıze tesekkur ederım allah razı olsun

ayyy maşallahh büyümüşşş kızılll cnm yaa bulantı durumun nasıl giribin geçtimii ama iyiyiz demiştin sanırım hepsi bitti şükürler olsun.. hadi çok az kalmış ikili test e herşey normal çıktıktan sonra inş Allahın izniyle psikoljin tamamiyle düzelicek ve beraberinde bütün rahatsızlıklarında canım bis ikilii testi yaptırmıştık herşey normaldi ben 17. haftaya giriyorum bu hafta üçlü test istedi dr hayırlısı olsun inş hepimiz için burda müjdeli haberleri veririz birbirimize allahın izniylee....

esracım bulantılarım azalmaya başladı ara ara wc kokularına karşı hassasiyetim var okadar... gribim allaha şükürler olsun geçti.... amin canım inşallah hepimizin tüm testleri normal çıkar biran önce minik yavrularımıza kavuşuruz....

kızlar benım de uclu tarama testım bu carsamba ınsallah bıseyı yoktur bebegımın hem gıdınce cınsıyetını de ogrencem tabı gosterırse kerata:dil: bu arada kızlar son bı haftadır bebegımın hareketlerını de hıssetmeye basladım o kadar guzel oluo kı allahım bu duyguyu yasatmayı herkese nasıp etsın bu arada kızlar gorumcem tupbebek yaptırdı bu ucuncu denemelerı nolur dualarınızı eksık etmeyın dua edelımde o da bu duyguyu tatsın........ sımdıden hepınıze tesekkur ederım allah razı olsun

canımm hadi hayırlsıı olsun bende cuma günü yaptırıcam ikiliyi yaptırmıştın değilmi en yüksek bi ihtimalle ki sanıyorum öylede ikili test güzl çıkarsa üçlüde öle çıkacaktır hatta bazı doktorlar ikili test yaptıranlar için üçlüyü gerekli görmüyormuş yinede yaradan bilir... ayy benimkide göstermiyor yaa inş cumaya gösterir:) ayhadi bakalım kızıl sen ben hepimiz testten geçicezz hayat boyu bitmiyor bu testler sınavlar zaten:) hepimizi hakkında hayırlısı olsunn.. birde sen kaçıncı haftadasın hissetmeye başladın ben de sabırsızlanıyorum hissetmek için:D

esracım ben 18.haftayı doldurcam yarın arastırdım ve zayıf gebelerde daha erken hıssedılebılırmıs bebegın hareketlerı bende gebelıgımın baslangıcında 46 kıloydum sımdıyse 51 oldum ama hala eskı kılomdaymısım gıbı gorunuyorum bı gobek var o da öne dogru cıkıo ordada zaten kuzum var:dil: canım bende arastırdım ve evet ıkılı testı ıyı cıkınca bazı doktorlar ucluyu ıstemeyebılıyorlarmıs
ya kızlar bu arada gorumcem tupbebek yaptırdı dıodum ya cumartesı aksamı hastaneye kaldırdık yumurtaları buyumus sımdı hastanede yatıo embrıolarında noldu 8 gun sonra bellı olcakmıs dua edın kızlar nolur onun cektıgı acılara yakından sahıt oldum ve emın olun bız bu konuda cok sanslıyız bızım gebelıkte cektıgımız sıkıntıların kat kat fazlasını onun gıbı tupbebek yaptıranlar,olur umuduyla cekiyorlar allah herkese hayırlısını nasıp etsın.....................
amin

ayyy kızlar inşallah testleriniz çok güzel çıkar delikız canım görümcen için üzüldüm inşallah kıuzusu olur onunda çok duygulandım. inşallah oa anneliği tadar.

Geri