Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

slm kızlar dayanamadım yaptım gene ıdrar testtı kendıme soz vermıstım ama gene husran koca bır negatıf bugun kendımı yorgun halsız hıssedınce gene acaba sorusu geldı aklıma bakalım beklıcez bıraz daha sabırrrr

firdevscim canım benim ümitsiliğe kapılma lütfen... Ayrıca bildiğim kadarı ile idrar testini sabah erken saatte yani sabah kalkarkalmaz yapmak gerekiyor hatta prospektöslerinde de bu şekilde yazıyor canım... Hatta idrar testi biraz daha geç veriyor sonucu en kesin sonuç kan testi canım.... Eczanelerde ya da evlerde hazır test kitleri yardımıyla uygulanan idrarda gebelik testlerinin güvenilirliği üretici firma tarafından her ne kadar %99 olarak belirtilse de yapılan çalışmalar özellikle adet gecikmesinin 10 günden daha az olduğu durumlarda hata oranının %50'lerde olabileceğini göstermektedir ("Hata" genellikle testin hassasiyetinin düşük olması nedeniyle varolan bir gebeliği saptayamaması şeklinde olmaktadır. Ancak tam tersi de mümkündür).

Son düzenleme:

slm kızlar 2 yıl bekledim olmadı gitmediğim dr kalmadı (bu benim 3 bebeğim ha bu arada) rahim filmi istediler anamı ağlattılar çekene kadar hiç böyle bir acı görmedim ama değdi filmi çektirdikten 2 ay sonra 2. folükül denememde hamile kaldım şimdi 16 haftalık hamileyim veee 3 . oğlum geliyor biri 11 diğeri 9 yaşında iki oğlum var bu da erkek allah sağlıklı eder inşallah allah hepinizin gönlüne göre versin

tesekkurler canım valla ıyyıkı uye olmusum buraya buyuk bır destek hıssedıyorum uzerımde ınsan herseyı anlatamıyor soramıyor cevresındekılere farklı dusunurler dıye uyyuyorum stres uyanıyorum stres valla işlereme bıle veremıyorum kendımı bılıyorum cok sakıncalı ama kafamı dagıtamıyorum ama burdan aldıgım yorumlar mutlu edıyor benı coook tesekur ederım kızlar Allah gonlunuzu gore versın

cok sevındım sevıc hanım sızın ıcn uc tane erkek cocuk annesı oluyorsunuz benımde var bır tane 9 yasında oglum ıkıncıyı ıstıyoruz bakalım nasip vakıt saat nezaman hayırlıysa tabii Allah analı babalı versin sızınkınıde

slm kızlar 2 yıl bekledim olmadı gitmediğim dr kalmadı (bu benim 3 bebeğim ha bu arada) rahim filmi istediler anamı ağlattılar çekene kadar hiç böyle bir acı görmedim ama değdi filmi çektirdikten 2 ay sonra 2. folükül denememde hamile kaldım şimdi 16 haftalık hamileyim veee 3 . oğlum geliyor biri 11 diğeri 9 yaşında iki oğlum var bu da erkek allah sağlıklı eder inşallah allah hepinizin gönlüne göre versin

Aramıza hoşgeldin sevinç... rabbim inşallah hepimizi sağlıklı doğum nasib eder
...

kız özge Allah islah etsin seni mide bulantısı için doktorunumu uyandıryorsun gece gece:D ne alemsinn ben ağrılarım için bile sabaha kadar sabretmiştim uyandırmayayım diyee hem yerim bebişini büyürmüşde annesinin karnını şişirirmiş:D
Slm esracım nasılsın,polis eşleri profilindeki msjına bakılırsa ikimizde polis eşiyiz ne güzel ayrıca ikimizde karadenizliyiz,bende Samsunluyum:)ayrıca erken gebelik belirtileriyle ilgili yazılan yazılarınızı ve hamilelik belirtileriyle ilgili tüm yazılan yazılarınızı takip ettim,bu arada hayırlı olur inşallah,allah analı babalı büyütsün canım:baby::esra:

Slm esracım nasılsın,polis eşleri profilindeki msjına bakılırsa ikimizde polis eşiyiz ne güzel ayrıca ikimizde karadenizliyiz,bende Samsunluyum:)ayrıca erken gebelik belirtileriyle ilgili yazılan yazılarınızı ve hamilelik belirtileriyle ilgili tüm yazılan yazılarınızı takip ettim,bu arada hayırlı olur inşallah,allah analı babalı büyütsün canım:baby::esra:

yaa çok sevindim canım güzel temennilerin içinde ayrıca teşekkürler takip ettiğne göre beklenti içindesin sende yanılıyormuyum...

arkadaşlar doğumda hangi yöntemi seçeceğinizle ilgili fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum gerçi her türlüsü beni korkutuyor:(( normalmi anestzimi epidüralmi sipinalmi...

yaa çok sevindim canım güzel temennilerin içinde ayrıca teşekkürler takip ettiğne göre beklenti içindesin sende yanılıyormuyum...
Evet canım beklenti içersindeydim ama hala bir gelişme yok,hatta şu kocakarı yöntemini bile kaç kez denedim:eek:lmadı:ama maalesef hüsran,o nednele bir süreliğine askıya aldım hem yazda geldi antalyanın tadını çıkarim diyorum umursamıyorum,hem yazın sıcağında antalyada hamilelik hiçde çekilmezz değilmi:f040:

arkadaşlar doğumda hangi yöntemi seçeceğinizle ilgili fikirlerinizi paylaşmanızı rica ediyorum gerçi her türlüsü beni korkutuyor:(( normalmi anestzimi epidüralmi sipinalmi...

Merhabalar canim baska yöntem hic aklina bile getirme.
eger bir sorunun yoksa kesinlikle normal dogumu öneriyorum. bende ilk hamileligimi normal dogumla gerceklestirdim ve herzamanda demisimdir. sezeryana mecbur kalmadiktan sonra asla sezeryan istemyiorum dedim ve allahima sükürler olsunki sezeryana gerek kalmadi ve normal dogum yaptim.
Normal dogum en dogali, Anneligi hissetmem lazimdi,bunu cok istedim ve oldu.

bu arada bende hamileyim 9 haftalik. 2.yavruma cinsiyeti belli degil daha ama allahimdan sadece saglikli hayirli bir evlat istiyorum. cinsiyet farketmez.

Geri