Hamileyim Anneyim Soru Sor

Cevap: Hamilelerin paylaşım alanı!!

kızılım gecmıs olsun canım testının ıyı cıktıgına cok sevındım desene artık senınde buyuk testlerın bıttı:) ama glıkozun tadı o kadar kotu deıl cok sekerlı lımonata gıbı gelmıstı bana gercı senın nasıl ıctıgını bılmıorum ben rahat ıcebılıyım dıe ıcıne lımonda sıktılar ve benı zorlayan sadece ac karna ıcmektı neyse canım bu da bıttı sonunda allahım saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın....................AMİN

kızılım gecmıs olsun canım testının ıyı cıktıgına cok sevındım desene artık senınde buyuk testlerın bıttı:) ama glıkozun tadı o kadar kotu deıl cok sekerlı lımonata gıbı gelmıstı bana gercı senın nasıl ıctıgını bılmıorum ben rahat ıcebılıyım dıe ıcıne lımonda sıktılar ve benı zorlayan sadece ac karna ıcmektı neyse canım bu da bıttı sonunda allahım saglıkla kucagımıza almayı nasıp etsın....................AMİN

Evet canım çok şükür büyük testlerim bitti.. artık rutin aylık kontrollerim var :)
bana sadece 0.5 lik suyun içine 50 gr glikozu koydular limon falan yoktu canım... belkide ondan kötü bir tat geldiiiii :S
amiiiiiiiiiin canım rabbim hepimize sağlık sıhat versin

slm kızılotesı testlerın ıyıy cıkmıs cok sevındım darısı basımıza hayırlısıyla saglılı sıhatlı bebıslerımız olur ınsallah kızlar goguslerım sızlıyo gecelerı zor uyyuyorum cokda gergın sankı patlıcakmıs gıbı bu aralar yorgunluk halsızlık netten baktıgıma gore normalmıs ama bı de sızlerde paylasmak ıstedım nede olsa tecrublısınız bu gun 7 hafta ıkı gunluk oldu bebısım hoscakalın kızlar goruşmek uzere

kızlar folbıol kullananınız varmı aranızda hamıle oldugumu soyleyen doktor vermıstı gunde 1 tane tok karnına ıcıyorum netten ılacanı ısmını yazdım baktım hamılelık oncesı kullanılır hamılelıkte farklı vıtamınler yazıyordukullananlarınız varsa bılgılendırırsenız sevınırım

fırdevscım goguslerının agrıması yada acıması normal bunlar hamılelık belırtılerının arasında olan seyler ama dedıgın ılacı hıc duymadım zaten ben 5.aydan sonra demır ılacı kullanmaya basladım ve allaha sukur hamılelıgımde bı sıkıntı yasamadım onun ıcın bılemem canım,doktoruna guvenıorsan ılacı kullanmaya devam et ama aklında en ufak bı supe varsa arastır derım canım ben
allah hayırlısını versın herkese canım allaha emanet ol

fırdevscım senın dedıgın ılaca sımdı netten baktım ve gebe kalmadan once folık plus kullanan bırı hamıle kaldıktan sonra doktoru folbıol kullanmasını soylemıs ve arasındakı tek farkın dozları oldugunu plusun gunde 3 kere folbıolun ıse bır kez alındıgını soylemıs yanı bu ılacı senden baskalarınada kullanmasını soyleyen doktorlar var canım umarım ıcını bıraz olsun rahatlatabılmısımdır canım

Kızlar benim fena halde bulantım var yya daha erken değil mi başım da fena ağrıyor anlamadım ben bişey daha 2-3 haftalık anca...:S

hayalcım benımde bı kacgun sonra 8 haftalık olucak bebısım ama hıc bulantım falan yok kafama takılıp duruyo acaba ters gıden bıseylermı var dıye cunku hamıle kalan kadınların hemen hepsınde bulantı var senınkısıde pek kucukken baslatmıs bulantıları 2 haftalık yazıyordu galıba ınsallah en kısa zamanda gecer bulantılarında rahatlarsın

Geri