Hamileyim Anneyim Soru Sor

merhaba kızlar... dün evde yaptığım testle çok şükür hamile olduğumu öğrendim. bugün kan testi yaptırdım sonuç 755 çıktı, 4 haftalık diyor....sizce sonuç nasıl?

merhaba kızlar... dün evde yaptığım testle çok şükür hamile olduğumu öğrendim. bugün kan testi yaptırdım sonuç 755 çıktı, 4 haftalık diyor....sizce sonuç nasıl?
canım benimmmmm hayırlı uğurlu olur inşallah,tebrik ederim çok sevindim.ben 5 haftalıkkken öğrendiğimde sonuç 811 yada 826 ydı tam hatırlamıyorum seninkide yakın işte.çok güzel yaaa:)

canım benimmmmm hayırlı uğurlu olur inşallah,tebrik ederim çok sevindim.ben 5 haftalıkkken öğrendiğimde sonuç 811 yada 826 ydı tam hatırlamıyorum seninkide yakın işte.çok güzel yaaa:)

yoncax canımmmm rabbim dualarımı kabul etti, aslında bu yola seninle başlamıştık ama sen neredeyse doğum yapmak üzeresin. demekki benim zamanım şimdiymiş.
çok teşekkür ederim canım, inşallah herşey sonuna kadar yolunda gider. çok çok sağolll sevindim, doktoru aradım o da süper dedi :)

ben biza canım değerin çok güzel benimki 265 ti
5 gün geçmişti günüm bana göre değerin yükssek hayırlı gebeliklerrrrrrrrrr

2 nisanda sonunda bebeğime kavuştum..kim demişki sezeryan doğum kolay diye...bence çok zordu :D çok acı çektim ama bebişim yanıma gelince acı falan umrumda olmadı..o kadar güzel o kadar masumdu ki oğlum.tam 4 kilo.şükürler olsun Rabbime çok sağlıklı.ismi babasının isteği üzerine tuğra oldu.şimdi bakmaya doyamıyorum yavruma..darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına :)

2 nisanda sonunda bebeğime kavuştum..kim demişki sezeryan doğum kolay diye...bence çok zordu :D çok acı çektim ama bebişim yanıma gelince acı falan umrumda olmadı..o kadar güzel o kadar masumdu ki oğlum.tam 4 kilo.şükürler olsun Rabbime çok sağlıklı.ismi babasının isteği üzerine tuğra oldu.şimdi bakmaya doyamıyorum yavruma..darısı tüm anne olmak isteyenlerin başına :)

tebrik ederim ne güzel oğluna kavuşmuşsun çok şükür.... darısı bizlere inşallahhhh. allah analı-babalı büyütsün inşallah.

Fındık kurdum erken geldi 12 Nisanda doğum yaptım,o kadar tatlı kiiii:)detayları sonra anlatıcam.Allahım herkese kolay doğumlar nasib etsin...

Geri