gebe
  1. azizee

azizee Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

hamileyim kızlarrrrr.....

Konu, 'Gebelik belirtileri' kısmında azizee tarafından paylaşıldı.

kızlarrrrr adetim geçeli 14 gün oldu yarın kısmetse dr.gidicem. sata göre 6haftalık oldum...çok heycanlıyım inşallah güzel haberler alırım.:nazar::nazar:

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Hyaırlısı olsun canım hadi bakalım gözün aydın allah kucağına almayı da nasip etmiş...

3. nagish

nagish Forum Okuru

gözün aydın azizeee....hamile bayanları görünce çok hoşuma gidiyo bnm nedensee çok tatlı oluyolarrr ayyy inşallahh okulum biter de bnde sevdiğim insnla evlenirim de bnm de bebişlerim olur :):)

4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    gözün aydınn :) allah smdiden analı babalı büyütsün.

5. geweze

geweze Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    169
    Ödül Puanları:
    43
    darısı benim de başıma...tebrk ederim...

6. mysterious

mysterious Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Canım gözünaydın.Hayırlı olsun.Rabbim hiçbirimizin kucağını boş bırakmasın.Eşimle biz de bebek istiyoruz ve 5 aydır deniyoruz ama hala bir netice yok :(((Arada eşim 1 aylık seminere gitti ve bu ay tam yumurtlama günümde ben ailemin yanına gittim.Yani 2 ayı sayma hiç.Bana da dua et olur mu canım?

7. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Gözün aydın canım.... Allahım kucagınada almayı nasip etsin amin... Rabbim isteyen herkese nasip etsin amin amin amin...

8. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Tebrikler cnm, kucagina almayi nasip etsin rabbim insallah :)

9. Ladyss

Ladyss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    canı belirtlerin neydi yazarmısın bende şüpheleniyorum adetme 2 gün kaldı aşırı kasık ağrılarım var sol tarafımda

10. gül&naz

gül&naz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    gözün aydin cnm allah kucaginada almayi nasip etsin hayirli bir evlat olmasi dilegi ile

11. ayşegüüll

ayşegüüll Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    423
    Ödül Puanları:
    83
    gözün aydınnn canım benim allah tamamına erdirsin inş darsı biz bekleyenlerin başina

12. Ladyss

Ladyss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    kızlar merhaba bende hamile olduğumu yeni öğrendim 7 aylık evliyim son 2-3 aydır istiyorduk çok şükür nasip oldu.sakın umutsuzluğa kapılmayın olmaz demeyin ALLAH nasip ederse olmayack bişey yoktur.öncelikle psikolojiniz yüksek tutun.

azizee bunu beğendi.
  13. hava melek

hava melek Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhaba arkadaslar ben dunaksam okudum yazılarınızı bende sızın gıbı bır melek bekleyen biriyim
    2 yıllık evlıyım 8 aydır bebek ıstıyoruz esımle ama bıturlu bulamadım melegımızı bazen pes etmek ısıyorum ara vermek ıstıyorum ama ya bu ay olursa umıdıyle devam dıyorum kendıme cok zor beklemek neler denedıgımı neler yaptıgımı anlatsam olursunuz gulmeken arkadaslar he busırada benıde aranıza alırmısınız lufen :(

14. balık

balık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    slm bende yeniyim veeeeeeeee bugun test yaptım pozitif çıktı evet sonunda çift çizgiyi gördüm hamileyimm rabbim isteyen herkese nasib etsin bugun tam 4 haftalık daha çok minik kalp atışını bi duysamda rahatlasam çünkü geçen sene bi hamilelik yaşadım kalp atışı olmadıgı için sonlandırıldı çok korkuyorum beni bırakma bebegimm

15. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    amanınnn melişler geliooo desenizeee hade bakalımmmm hayırlı uğurlu bebişler olsunlar inşlah allah bağışlasın meleklerinizi arkadaşlar rabbim kucağınızdada görmeyi nasipetsin :D:D

hamileyim kızlarrrrr..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamile

hamile

Rüyada hamile bir kimse ile karsilasmak, is yerinizde veya aile içinde sizi bazi süprizlerin bekledigine, kendinizin hamile oldugunu görmek, beklediginiz önemli bir isin hakikat olacagina veya müjdeli bir haber alacaginiza isarettir.
  2. Kızlarrrrr lütfen yardımcı olunnnnn .......:(

Kızlarrrrr lütfen yardımcı olunnnnn .......:(

MERHABA ARKADAŞLAR HEPİNİZİN ÖNCELİKLE DUALARINIZIN KABUL OLMASINI DİLİYORUM... SİTEYİ UZUN ZAMANDIR TAKİP EDİYORUM.... SİZE SORMAK İSTEDİĞİM ŞU: 7 AYDIR HAMİLELİK PLANLIYORUM... hER AY YAPTIĞIM TESTLER HEP TEK ÇİZGİ ÇIKTI. sONUÇ HÜSRAN TABİİ Kİ. YALNIZ BU AY YAPMIŞ OLDUĞUM TESTTE 2. ÇİZGİ SİLİK ÇIKTI. iNANMADIM Bİ TEST DAHA YAPTIM O DA SİLİK ÇIKTI. ÇOK NET BELLİ OLMASADA BAKINCA BARİZ...
  3. kızlarrrrr lütfen yardım............

kızlarrrrr lütfen yardım............

:grev:kızlar son iki haftadır başım çok fena dönüyo. özellikle ani hareketlerde. Adet günüm 30 eylül de. Tansiyonum hep 10-6 çıkıyo. sizce bunun hamile olmamla ilgisi varmıdır? yani baş dönmesi bu kadar erken belirti gösterir mi? yada farklı bi durum mu var...
  4. acılı ekmek tarifiniz var mı kızlarrrrr

acılı ekmek tarifiniz var mı kızlarrrrr

Kızlar bu ara canım çok fena acı çekiyor hamileyim neyim :S Eski komşum hamur kızartması gibi bir hamurişi yapardı acılı ekmek derdi, var mı bileniniz tarifini verse :)
  5. Kızlarrrrr  sizce saçımı hangi model kestirsem

Kızlarrrrr sizce saçımı hangi model kestirsem

kızcelerim saçlarım çok uzadı ve uçları kırıldı taramak işkencey dönüştü kesitirmek istiorum ama hangi model olacağına karar veremedim 1 aydır sizde bana fikir verin perçem düşünmüyorum saçalrımın önleri az kötü oluyor çok katta istemiyorum saçalrım az görünyor boyunuda kısatmak istemiyorum

Sayfayı Paylaş