gebe
  1. denizsrmn

denizsrmn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

Hamişe Bir Cevap

Konu, 'Kadınlar' kısmında denizsrmn tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar Antalyadan herkese merhabalar... 5 aylık hamişim. Çok pimpirikliyim yardımcı olursanız sevinirim.Kime sorsak sezeryanı tavsiye ediyor. Ama Jinefem tıp merkezi normal doğumu tavsiye etti daha sağlıklı olduğunu söylüyorlar. Ama nasıl doğum yapmalıyım hala karar verebilmiş değilim ve inanın günler su gibi akıp gidiyor. Sizce sezeryan mı, suda doğum mu veya normal doğum mu? .... Benim ve bebişim için en sağlıklısı hangisi sizce. Şimdiden hepinize teşşekür ederim. Sağlıklı gebelikler herkese.....

Hamişe Bir Cevap konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir Soruya 3 Cevap

Bir Soruya 3 Cevap

Üstteki bir soru soracak... En sevdiğin yiyecek? Alttaki 3 cevap verecek: 1. Mantı 2. Mantar sote 3. Pizza gibi... Sonra alttakine bir soru soracak "en sinir olduğun 3 kişi"... ve böyle devam edecek. Başlıyorum: En sevdiğin 3 film?
  2. güzel bir cevap

güzel bir cevap

İki sevgili varmış... ve gün gelmiş erkek olan sevgili vatani görevini yapmak üzere askere gitmiş. kız bu arada başka birini bulmuş. askerdeki sevgilisine "kusura bakma, hayatıma bir başkası girdi. sendeki fotoğrafımı gönderir misin lütfen..." şeklinde bir mektup yazmış. askerdeki çocuk çok üzülmüş. ama kıza öyle bişi yapması lazımmış ki; askerlik güzel geçsin... hemen alaydaki tüm...
  3. Atatürk’e Bir Köylünün Cevabı

Atatürk’e Bir Köylünün Cevabı

Türk milleti tarihi boyunca büyük savaşlar kazanmış, büyük ülkeler fethetmiş, sayısız devletler kurmuştur. Ancak, tarihte bunları başarıp da kendisini unutan, bütün başarılarında başka ulusları yararlandıran “nasıl olsa bu bende, bundan bana kötülük gelmez” mantığıyla kendisini ihmal eden, yoksul ve cehalete mahkum eden, kendisine itaat etmeyeceğini veya kendisinden ayrılacağını düşündüğü...
  4. hamişler acil cevap lütfen

hamişler acil cevap lütfen

bugün regl olmam gerekiyordu olmadım.reglim düzenli olmasına rağmen hiç belirti yok.kasıklarımda şiddetli batma var.hamilemiyim lütfen hamişler bana cevap yazın.
  5. Gebelik Hakkında Tüm Sorularınıza Cevaplar Burada HAMİŞ Melekler Buraya

Gebelik Hakkında Tüm Sorularınıza Cevaplar Burada HAMİŞ Melekler Buraya

gebelikle ilgili,gebelikle ilgili herşey,gebelikle ilgili sorular, Melekler gebelik hakkında aklınıza takılan tüm soruların cevapları burada inş.sizlere bir faydası olur ve kafanızdaki soru işaretlerinden kurtulmanıza yardımcı olur..Aklınıza takılan 'acaba ' dediğiniz hamilelikle ilgili sorular ve cevapları; Vajinal akıntılarımın artması normal mi? Evet: Hormon salgıları ve...

Sayfayı Paylaş