gebe
?

asadakilerden hangisini beklemek sizi sinir eder

1. birini beklemek

oy sayısı 3
    27,3%
  2. msn de cevap beklemek

oy sayısı 0
    0,0%
  3. münübüs veya otobüs beklemek

oy sayısı 1
    9,1%
  4. windows un yüklenmesini beklemek

oy sayısı 1
    9,1%
  5. vezne de veya baska bir yerde sira beklemek

oy sayısı 3
    27,3%
  6. bisey ismarladiysaniz onun gelmesini beklemek

oy sayısı 2
    18,2%
  7. yemek piserken beklemek

oy sayısı 1
    9,1%
  1. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

hangisini beklemek sizi sinir eder

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında suskun_gız tarafından paylaşıldı.

Hangisi sizi sinir eder???

Son düzenleme: 24 Ekim 2007
  2. eylül

eylül Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: hangisini beklemek sizi sinir eder
    Bir yerde sıra beklemek beni sinir ediyor malesefki her yerde de sıra var :(

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

hepsi diye bir şık olmalıydı bence çünkü ben hepsinden nefret ederim kendim kimseyi bekletmediğim içim kimseninde beni bekletmesini istemem :D

4. nagehan

nagehan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

evet hepsi diye bir seçenek olmalıydı,beklemenin her türlüsü sinir ediyor.

5. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: hangisini beklemek sizi sinir eder
    işim gereği hep veznelerde bulunuruumm.. oyüzden sinir oluyorum..gerçii şaşmamak lazıım..çünkü türkiyede hiçbir zaman kuyruk bitmez..

6. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

ben ne olursa olsun beklemeyi hiç sevmem hatta nefret ederim beklemek bekletilmek çok kötü bir şey hele bir de benim gibi hiperaktif ve meraklı biri için...

7. denizce

denizce Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    vezne de veya baska bir yerde sira beklemek...

hangisini beklemek sizi sinir eder konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Beklemek

Beklemek

Bir insanı beklemek heberle, vasıtayı beklemek çaresizlik ve şaşkınlıkla, bir olay ya da gelişme beklemek ahmaklık ya da gafletle tabir edilir. Beklemek ilim ehli için ziyade ilme ve işlerin kemal bulmasına delalet eder.Kendinizi birisini beklerken görmek, bilimde ilerlemeye veya dini inançlarınızın azalacağına işarettir. Kendinizi birisini beklerken görmek, bilimde ilerlemeye veya dini...
  2. beklemek......

beklemek......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. beklemek...

beklemek...

Beklemek Hayatımıza geldiği gibi giden insanlar vardır... Geldiği gün bizi sevince;gittiği gün ise hüzne boğar... İçimiz kararır,hayata küseriz Fırtına öncesi sessizlik gibidir aslında yaşadığımız... Bir gölün yüzeyi gibi sakinizdir.Hatta dingin ve umarsız... Sonra yavaş yavaş dağılır bulutlar,gün ışığı tekrar içimizi ısıtmaya ve buz tutmuş yüreklerimize işlemeye başlar... Bu bir şanstır...
  4. bayanlar erkeklerin hangi alfına sinir olur.erkekelrin sizi sinir eden sözleri nedir?

bayanlar erkeklerin hangi alfına sinir olur.erkekelrin sizi sinir eden sözleri nedir?

erkekleri sinir eden sözler sinir eden sözler kadınları kızları evet arkadaşlar erkeklerin en çok hangi lafına sinir olursunuz... ??? mesela sen bu aralar bayağı kilo aldın gibi genelde bu lafa kadınlar sinir olur:D:D
  5. Hangi Dizide ki Hangi Karaktere Sinir Oluyorsunuz ?

Hangi Dizide ki Hangi Karaktere Sinir Oluyorsunuz ?

Sevgili melekler, ekranlar yine dizilerden geçilmiyor maaşallah. Yeni sezon dizilerine henüz alışamadık ama izlediğiniz dizilerden sizi en çok sinir eden dizi karakteri hangisi onu sormak istiyoruz ? Bakalım kimler en sinir bozucular listemize girecek ? :D:D

Sayfayı Paylaş