gebe
?

Beklenmek mi Beklemek mi?

1. Beklemek

oy sayısı 0
    0,0%
  2. Beklenmek

oy sayısı 0
    0,0%
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

beklemek mi beklenmek mi?

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

valla beklemekten nefret ederim sabrım olmaz bu konuda ama beklennildiğinide bilmek oda ayrı bi keyif verir canım insana :D:D:D

2. CeMRe YoSH

CeMRe YoSH Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: beklemek mi beklenmek mi?
    beklenmek....

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

beklemekten nefret ettiğim için bekletmektende hoşlanmam:D:D bana yapılmasından hoşlanmadığım bişeyi ben yapmamaya çalışırım ki yapıldığında çene yapabileyim:D:D

4. sevqi

sevqi Forum Okuru

ne beklerim nede bekletirim bekletenide bekletmem cünki onu bekleyecek bi konumumuz kalmaz zaten:D

5. şeker kız

şeker kız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ne beklerim ne bekletirim. Zaten çok dakik biriyim. Gözüm devamlı saattedir :D Ne uyuzum değil mi? :D:D

6. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

İkisini de almayayım... Beklemeyi hiç sevmiyorum ama çok geliyor başıma...

7. amargi

amargi Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    he aynen canım.. çene yapma hakkımı korumayı bende severim:rant:
    ama ciddi ciddiye asla kimseyi bekletmem saat neyse ozaman ordayımdır... erken gittiysem bile biraz dolaşırım,tam zamanında oraya geçerim... hastalık olsa gerek bizimkisi :confused:

8. minerwa

minerwa Forum Okuru

valla adamına göre desem :D:D değiyorsa beklerim; değiyosa bekletmem ama değmiyosa ne beklerim bir dakika ne de iki saatten önce çıkarım karşısına :D:D

9. canan

canan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

beklesınler canım ıslerı neymıskı

10. suskun_gız

suskun_gız Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0

bekliyemem Sabirsizim Beklesin

11. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    becede her ikisi olmaz ya, beklemekten nefret ediyorum.. bu yüzden bekletmemde :)

12. su.ay

su.ay Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    beklemekten hoşlanmam bu yüzden bekletmem.

13. D-Ya

D-Ya Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
beklemek mi beklenmek mi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Mide

Mide

Ömre, rızık ve geçime; boş mide hastalıklardan ırak olmaya, hayır ve rahata delalet eder.Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Rüyada mide görmek, rahat ve huzurlu bir şekilde uzun bir yaşam süreceksiniz demektir. Sağlıkla ilgilidir.Rüyada mide görmek Ömür, rizk ve geçimle yorumlanir. Mideyi, kuvvetli, saglam ve iyi görmek hayirdir, uzun...
  2. Beklemek

Beklemek

Bir insanı beklemek heberle, vasıtayı beklemek çaresizlik ve şaşkınlıkla, bir olay ya da gelişme beklemek ahmaklık ya da gafletle tabir edilir. Beklemek ilim ehli için ziyade ilme ve işlerin kemal bulmasına delalet eder.Kendinizi birisini beklerken görmek, bilimde ilerlemeye veya dini inançlarınızın azalacağına işarettir. Kendinizi birisini beklerken görmek, bilimde ilerlemeye veya dini...
  3. beklemek......

beklemek......

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. beklemek...

beklemek...

Beklemek Hayatımıza geldiği gibi giden insanlar vardır... Geldiği gün bizi sevince;gittiği gün ise hüzne boğar... İçimiz kararır,hayata küseriz Fırtına öncesi sessizlik gibidir aslında yaşadığımız... Bir gölün yüzeyi gibi sakinizdir.Hatta dingin ve umarsız... Sonra yavaş yavaş dağılır bulutlar,gün ışığı tekrar içimizi ısıtmaya ve buz tutmuş yüreklerimize işlemeye başlar... Bu bir şanstır...
  5. PP mi pilates mi?

PP mi pilates mi?

Merhabalar, Bundan 7 ay önce sezaryanla doğum yaptım. Hala emz,rmeye devam ediyorum. Fakat sıkılaşmak için spor yapmak istiyorum ancak kardio yada uzun süre gidebileceğim sporları istemiyorum. Bebeğimi yalnız bırakamayacagım için. Acaba Power plate yada pilates yapabilir miyim. Konuştuğum bir spor hocası bu sporları yapabileceğimi ancak cok randumanlı olamayacagını söyledi. Sebebi de emzirme...

Sayfayı Paylaş