gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

hayvanlar aleminde rüya görülür mü?

Konu, 'Çöplük' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

hayvanlar aleminde rüya görülür mü? evet arkadaşlar çok merak ettim acaba hayvanlar aleminde rüya görülür mü? hayvanlarda rüya görüyor mudur ne dersiniz?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Bu konuda her hangi bir bilgim olmadığı gibi benide merak sardı :) Bunu belki veterinirler bilir ve bilmek için de hayvan olmak gerekir :D:D:D:D Şaka bir yanada enteresan bir merakmış :)

hayvanlar aleminde rüya görülür mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hayvanlar aleminden gifler serisi

hayvanlar aleminden gifler serisi

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Hayvanlar Aleminden nevresimler

Hayvanlar Aleminden nevresimler

Hayvanlar aleminden nevresimler
  3. Hayvanlar Rüya Görür mü?

Hayvanlar Rüya Görür mü?

hayvanlar, rüya görür mü, nasıl görür, araştırmalar, açıklamalar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Şimdiye kadar iki kere köpek besleme girişiminde bulundum ama ikisi de fiyaskoyla sonuçlandı ne yazık ki..Çok müthiş bir şey hayvan beslemek ama kesinlikle ve kesinlikle uygun ortamın tam anlamıyla sağlanması gerekiyor. En sevdiğim şey köpeğim uyurken...
  4. Ramazanda şeytani rüya görülür mü?

Ramazanda şeytani rüya görülür mü?

Sual: Mastürbasyon kaza gerektirir deniyor. Bana göre kasten orucu bozuyor, ben kefaret gerekir diyorum. Hangi kitapta kaza gerektiği yazılıdır? CEVAP Mastürbasyon için yalnız kaza lazım olduğu, Fetava-i Hindiyye, Bahrürraik ve Dürr-ül-muhtar kitaplarında yazılıdır. Kefaret gerektirmez. Akıl ile din olmaz. Dinde nakil şarttır. Sual: Dayanamayıp orucunu bozana kaza mı gerekir? CEVAP...

Sayfayı Paylaş