Hep Beraber Baldır Eritme Hareketleri Yapalım !

Konu, 'Egzersizle Zayıflama' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

alt bacak eritme baldır eritme

Sevgili melekler, fazla kilolardan ziyade Türk kadınının en büyük derdi bölgesel yağlanma. Özellikle kalçalar, basenler ve bacaklarda biriken yağlar sebebiyle diyetler yapılıyor, spor salonlarına gidiliyor. Biz de bu meleklerimizi düşündük ve bu yazımızda alt bacak eritme diğer bir deyişle baldır eritme ile ilgili bilgiler vermek istedik sizlere.. :)

Diz Çekip Savurma
    Hedef Bölge: Kalça, popo, bel, arka bacak
    Kalın bir ansiklopedi alıp yere koyun. Sağ ayağınızla üzerine çıkıp sol bacağınızı boşta bırakın. Sol dizinizi çekebildiğiniz kadar yukarıya çekin ve yavaşça indirin. Tekrar sol ayağınızı arkaya doğru mümkün olduğunca yukarı savurup dizinizi bükmemeye özen gösterin. Başlangıç pozisyonuna dönün. 15 tekrar yapıp diğer bacağa geçmeyi unutmayın!

Sandalyeye Yanlamasına Çıkma
    Hedef Bölge: Kalça, popo yanları, ön bacak, baldır

Bir sandalyenin sol yanında durup sağ ayağınızı sandalyeye yerleştirin. Eller belde, sağ ayağınızla sandalyeye çıkıp iki ayağınızı da yerleştirin. Yavaşça yana sağ ayağınız ile sandalyeden inin ama sol ayağınız sandalyede kalsın. Bir o yana bir bu yana 10 tekrardan, 3 set yapmaya çalışın.

Sandalyeden Kalkma
    Hedef Bölge: Ön bacak, popo, baldır, çapraz bağlar

Bir sandalyeye oturup kollarınız yere paralel şekilde kaldırın ve sağ ayağınızı sol dizinize koyun. Popo kaslarınızı sıkılaştırıp öne doğru hamle yapın ve ayağa kalkın. Yavaşça tekrar oturun ve sağ ayağın dizden ayrılmasına izin vermeyin. Her iki bacağı da 8 tekrardan, 3 set yapmaya çalışın.

Sandalyeye Çıkarak Tekme
    Hedef Bölge: Kalça, popo, ön bacak, arka bacak, bel

Bir sandalyenin yanında dizleriniz hafif bükülü durun. Eller belde, sağ ayağınızla sandalyeye çıkıp sol ayağınızı öne mümkün olduğunca kaldırıp indirin. Yavaşça sandalyeden inin. Sağ ayağınızla sandalyeye çıkıp sol ayağınızı arkaya doğru mümkün olduğunca kaldırıp indirin. Yavaşça sandalyeden inin. Her iki bacağı da 10 tekrardan, 3 set yapmaya çalışın.

Hep Beraber Baldır Eritme Hareketleri Yapalım ! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Hep beraber Oylayalim Melekler ...

HAYDİ MELEKLER DÜNYADA EN COK SEVİLEN KİŞİ diye bir oylama var.... 2010 Şubatda sonuç belli olacak.... 10 kişi var bu oylamada aday...... biri de Peygamberimiz HAZRETİ MUHAMMED MUSTAFA(s.a.v.) oyunuzu kullanın. Rabbimiz in bu kainati onun yüzü suyu hürmetine yarattığı, bizim rehberimiz, efendiler efendisi.... .. insanliğin iftihar tablosu... Kainatin efendisi.. Oylama adresi:...
  2. Çocuklarla beraber fırlayan oyuncak yapalım

Anneler çocuklarınızla beraber yapabileceğiniz,keyifli ve eğlenceli bir faaliyet daha sizler için.Fırlayan oyuncak yapımı. Çocuklarınız buna bayılacak :) Gerekli malzeme: 1- Büyük boy bir boş kutu. 2- Kalın dokumalı renkli kumaş. 3- Tenis topu, Yaylı tel, yapıştırırcı. 4- Rekli kap kağıdı. Yapılışı: Büyük kutu önce üç tarafı, renkli kap kağıdı ile kaplanır. Renkli...
  3. Basen Eritme Hareketleri

Basen Eritme Hareketleri nelerdir lütfen bana Basen Eritme Hareketleri hakkında bilgi sunun bıktım bu basenlerden
  4. Göbek eritme hareketleri

Bölgesel yağlanmalardan biride göbek kısımının yağlanmasıdır, bu sebeple sizler için göbek eritme hareketleri listesi çıkardık. Aşağıdaki hareketleri düzenli şekilde yaparsanız göbek eritme konusunda ne kadar faydalı olduklarını göreceksiniz. Göbek yağlarından bir an önce kurtulmak istiyorsanız egzersiz konusunda bilinçlenmelisiniz. Vücudumuzda dört ana karın kası grubu vardır. Bunlar üst...
  5. arkadaşlar baldır (alt bacak) eritme yöntemleri nelerdir?

selam kızlar dün http://www.meleklermekani.com/soru-cevap/221625-dertliyim-alt-bacaklarim-cok-kalin.html böyle bir başlık gördüm sizde ne yazık ki bende bu konudan oldukça dertliyim eminim benim gibi alt bacakları kalın olupta bu konuda sıkıntı çeken çok hemcinsim vardır. Aranızda baldırları kalın olupta eriten hiç arkadaşımız yok mu? Lütfen bu konuda bana birşeyler önerin, bıktım artık bende...

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. baldır eritme

,
  2. baldır eritme hareketleri resimli

,
  3. baldır eritme hareketi

,
  4. baldirlari zayiflatma hareketleri,
  5. basen baldir zayiflatma,
  6. baldır inceltme hareketleri resimli