gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Her şey s€n oluyorsun da,o kadar

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

HER ŞEY S€N OLUYORSUN DA,O KADAR
    S€N ;BİR B€N OLAMIYORSUN..!

Hüzün yıldızları parlıyor yine gecemde, ne tarafa çevirsem başımı,
    bir SEN bakıyor bana…

Ne zaman kahretse yüreğim, ağlamaya susasa ve ne zaman iki damla belirse göz bebeklerimde,

bir SEN akıyorsun, sessiz çığlıklarıyla şehri uyandıran kaldırımlara…

Ne zaman seni düşünsem’ desem yalan olur… Hep aklımdasın ya!

Her saniye bir SEN daha çakılıyor aklıma…

Ellerimi her uzatışımda Mavi ye umut dilenmek için, SEN batıyorsun avuçlarıma

SEN bakıyorsun bir çocuğun gözlerinde, bir bebeğin kokusunda SEN kokuyorsun,

bir SEN seviliyorsun onca yüreğin arasından…

Her şey SEN oluyorsun da, o kadar SEN, bir BEN olamıyorsun sevdiğim..

Bir benim gibi sevmeyi beceremiyorsun…

Neden yağmurlara benzettim ki seni? Şimdi her yağmurda, SEN yağıyorsun bu koca kente…

Sana güneşim demeseydim keşke… Her sabah yatağıma SEN vuruyorsun penceremden…

Lanet olsun! Keşke Kalbim demeseydim sana… Şimdi her an SEN atıyorsun içimde…

SEN den kurtulmanın bir yolu yok mu yar? SEN imkânsızsın… BEN imkânsızlıklar denizinde

cılız kulaçlar atıyorum hayata dair, boğuluyorum arada bir… Yine de kıyamıyorum SANA…

Keşke, ‘Bu can seninle yaşıyor’ demeseydim sana. Şimdi her boğuluşumda

SEN dirhem dirhem ölüyorsun, öldürüyorsun !

Yani her şey SEN oluyorsun da, o kadar SEN, bir BEN olamıyorsun sevgili… Olamıyorsun!

Yaşayabilmen için benden gitmen lazım…

Yaşayabilmem için benle olman lazım…

2. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
    Canımmsın sucre harikasın okudukça kendime geliyorum beni bana anlatıyosun sanki

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    Ne zaman seni düşünsem’ desem yalan olur… Hep aklımdasın ya!

vayyy dilim tutuluduu harika bişeyy olmuşş gızz tebriklerr kujum...

5. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    off çok harika bişey oluş bu yaa...

Her şey s€n oluyorsun da,o kadar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tabağınızdaki yiyecekler ne kadar renkli olursa, size faydası da o kadar çok oluyor!

Tabağınızdaki yiyecekler ne kadar renkli olursa, size faydası da o kadar çok oluyor!

siyah eriğin faydaları siyah erik faydaları yeşil kabak yeşil kabağın kara erik Cildinizin parlaması için turuncu Turuncu renkli yiyecekler rengini içerdikleri yüksek orandaki beta karotenden alırlar. Beta karoten ne kadar çoksa, sebzenin/meyvenin rengi de o kadar parlak olur. Beta karotenin cildi güneş ışınlarından koruyucu bir etkisi vardır. Cildiniz güneşe maruz kaldığında, eğer...
  2. Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

Ya benim ol her şeyinle Ya da unut her şeyimle..

ya benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle ya bir kere sev beni bin kere öl el aşkıyla benim ol herşeyinle yada unut herşeyimle dinle . Ya kendini bırak bana Ya da beni bana bırak da YAŞAYAYIM.. Her başlangıç yeni bir son getirir, biliyorum.. Belki de en büyük hatamız başlamaktı, biteceğini bile bile. Belki dedik gölge düşürmeyiz bu sefer sevdanın üstüne. Belki biz beceririz diye...
  3. Komik Ve Bir O Kadar Da Hareketli

Komik Ve Bir O Kadar Da Hareketli

Bu avatarlar çok matrak :)
  4. Espirili  bir o kadar da kapaklık nickler

Espirili bir o kadar da kapaklık nickler

unutmuş nickler şeytana söyleyin tüyünü bende unutmuş şeytan nickleri egoist nickler nasıl espirili olunur Espirili bir o kadarda anlamlı dokandırmalık nickler arıyorsanız bu nickler tam size göre buyrun istediğinizi alın msn iletinizde kullanın * Görünce hiç kızmadım elma kurduna, bıçağı saplayan bendim onun yurduna * Yapma be azrail, mario’nun bile üç canı var (: * Gençliğim acı veriyordu,...
  5. İlginç bir o kadar da komik gelin sunumları

İlginç bir o kadar da komik gelin sunumları

Sosyal medya artık hayatımızın bir parçası olmuş durumda . Gün geçmiyorki ilginç komik bir olayla karşılaşmayalım. Son günlerde yeni evli olan gelinlerimizin , eşlerine yaptığı çılgın sunumlar , gündemde. Öyleki kişiyi yardıran yok artık dedirten bu sunumları sizler de görünce , çok şaşıracaksınız. Büskiveler ,sarmalar, baklavalar,kahvaltılıklar , tostlar hepsi kurdelayla sunulmuş ....

Sayfayı Paylaş