gebe
  1. TaMaRa

TaMaRa Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hersey yiyeceklerden yapilmis

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında TaMaRa tarafından paylaşıldı.

[​IMG] Bu fotoğraflarda gördüğünüz her şey yiyeceklerden yapıldı. Mesela o soldaki toprak birikintisi var ya o aslında kakaolu bir kek. Sağdaki taşlar da patates...

Evin perdeleri lazanyadan... Masa örtüsü ise bildiğiniz yufka...

O haşmetli dağlar var ya, işte onlar birer ekmek...

Balonları hemen tanıdınız değil mi? Evet sarmısak...

Kaşar peynirleri ne de güzel ev olmuş...

Ya havuçtan sarkıtlara ne demeli?

ALINTIDIR.....

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Hersey yiyeceklerden yapilmis
    kakaolu kekmi..canım istedi şimdi çayıda demledim ne güzel olurdu yanında..ama koçiş rejimde 2 haftadır bişey yapamıyorum:(

3. *GüMüŞ*

*GüMüŞ* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Hersey yiyeceklerden yapilmis

çok hoş görüntüler canım emeğine sağlık.

Hersey yiyeceklerden yapilmis konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yiyecek

Yiyecek

Et hariç yiyecekler kısmet, bolluk, berekettir.
  2. hersey dahillll

hersey dahillll

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. hersey düzeldi artık melekler

hersey düzeldi artık melekler

önce mutsuzdum daha sizlerle paylaşmıştım http://www.meleklermekani.com/dert-kosesi/147858-mutsuzum.html ama şimdi hersey düzeldi tesadüf oldu ama 2 haftadır ailemin yanındayım 1 ay hasret kalmıştım eşimin antalyaya işe girmesiyle benim ailemin yanına gelmem mükafat oldu ailemin yanında daha rahatım benimle konuşmayan kaynanam şimdi telefonla arıyo pek iyi oldu bu ayrılık biraz anladı eşim...
  4. Hersey Cicekten Olsaydi :)

Hersey Cicekten Olsaydi :)

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş