gebe
  1. renesme

renesme Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    77
    Ödül Puanları:
    28

hiç evlenmek istemezdim

Konu, 'Hayal Dünyası' kısmında renesme tarafından paylaşıldı.

şuanki hayatımdanda mutluyum.çok şükür. bence beni bağlı olmadan yaşayacağım bir hayat.sadece yemek yiyebileceğim kadar çalışıp ülke ülke dolaşmak isterdim.kimse bağlı olmak istemezdim.

hiç evlenmek istemezdim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Erkekler niçin evlenmek istemez

Erkekler niçin evlenmek istemez

Erkekler niçin evlenmek istemez Her zaman çok cesur olmakla övünen erkekleri, evlilik deyince korkudan tir tir titreten ne olabilir...Erkek için evlilik, bilgiye dayalı bir tahminler dizisidir. Öte yandan, hepsi olmasa da bazı kadınlar için ise hayat sezgiden ibarettir. Durumun erkekler için böylesine korkutucu olmasının nedeni de budur. Kadınlar durgun akan nehirde...
  2. klim istemez

klim istemez

burayı tıklayınız
  3. İslama göre Evlenmek nedir ayrıntılar burada

İslama göre Evlenmek nedir ayrıntılar burada

Allah (c.c.) tarafından gelecek bir yardıma; yüksek bir makama geçmek için sarf edilen gayrete; borçlanmaya; üzüntü ve kedere; Tanıdık bir kadınla evlenmek, o kadının kocasından menfaat elde etmeye, Tanımadığı bir kadınla evlenmek ev değiştirmeye, maksaddının hasıl olmasına ya da vefat etmeye, Ölmüş biriyle evlenmek, ümidini kestiği bir şeyin gerçekleşmesine, Hasta birinin evlendiğini görmesi...
  4. Melih Cevdet'e sormuşlar "evlilik nedir ?

Melih Cevdet'e sormuşlar "evlilik nedir ?

Melih Cevdet'e sormuşlar "evlilik nedir ?" diye. Eskiden demiş, kız tarafının ve oğlan tarafının ailesi bir araya gelir, yeni çiftin kuracağı yuva için beraber hazırlık yapılır, beraberce yeni ev düzülürdü. Tabi o zamanlar evler genelde bahçe içinde müstakil evlerdi. O yüzden buna "evlenmek" denirdi. Şimdi ise yeni evliler apartman dairelerinde yani katlarda...
  5. Güzel olmayı kim istemez!

Güzel olmayı kim istemez!

Saç ve cilt bakımı ile makyaj yapımının incelikleri konusunda söylenen her şeyi unutun. Bütün kadınların ihtiyacı olan basit ama çözüme ulaştıran bu güzellik tüyoları ile bakımlı ve etkileyici bir görünüme kavuşmanız hiç de zor değil! Güzellik ve bakım üzerine çok şey yazılıp çiziliyor... Eğer siz de bu kadar öneriden hangisini değerlendirmem gerekiyor diyenlerdenseniz, tüm zamanların en...

Sayfayı Paylaş