gebe
  1. Mirmiga

Mirmiga Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0

Hilâl'i Görünce

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında Mirmiga tarafından paylaşıldı.

hilal duası
    Hilâl'i Görünce​

Hilâli gördükleri zaman Resûl-i Ekrem sallallahu aleyhi ve sellem:
    -"Ey Rabbim! Bize bunu bereket ve îmân ile başlat, selâmet ve îmân ile başlat. Ey Hilâl! Benim de senin de Rabbimiz Allah'dır." (49)
    Yine hilâli gördükleri zaman:
    "Allah büyüktür, Allah büyüktür, hamd Allah'a mahsustur, Allah'a dayanmaktan başka kudret kuvvet yoktur. Allah'ım! Senden bu ayın hayrından istiyorum, kaderin şerrinden ve mahşer gününün şerrinden sana sığınıyorum. " (50)

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Hilâl'i Görünce
    paylaşım için tşk

Hilâl'i Görünce konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. görümce

görümce

Aile arasında birtakım tartışmalar yaşayacaksınız.Rüyada görümce veya baldiz görmek, dogum münasebetiyle ailenize yeni bir ferdin katilacagina isarettir. Gö-rümce ve baldiz ayni zamanda eve girecek yeni bir neseye ve se-vince de yorumlanir.
  2. Altay - Göz Göre Göre

Altay - Göz Göre Göre

pencereni aç seni göreyim yollarına güller sereyim dağlara taslara uçan kuşlara sordum seni nerde bulayım nasıl oldu nasıl gittin nerde başladı nerde bittı aşk ateşi bir ateşten gömlek yırtıldı gitti göz göre göre benden gittin beni elaleme rezil ettin gittiğin gün zaten bittin yolun açık olsun
  3. Göz göre göre öldü

Göz göre göre öldü

ANTALYA'nın Alanya ilçesinde yürüyüş yaparken yere yığılıp ölen ünlü gözlük toptancısı 54 yaşındaki Garbis Çapan'ın ölümüne tanık olan 29 yaşındaki Sezgin Tepe, ambulansın 23 dakika geç gelmesi nedeniyle işadamının öldüğünü iddia etti. Tepe, 112 Acil Servis'i ilk aradığında Alanya'daki en bilinen otellerden birinin önünde olduklarını söylemesine rağmen 'eksik adres verdiği' gerekçesiyle...
  4. Görümce

Görümce

kocanın kız kardeşine verilen sıfat:dil:
  5. göre göre bıktım...........

göre göre bıktım...........

görmekten bıktığınız kişiler vardır hayatınızda işyerinizde apartmanda sokakta okulda kimi görmekten bıktınız...............:fırtına::ruyam:

Sayfayı Paylaş