gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Hızlı Geçiş Sistemi Satış Yerleri hakkında bilgiler

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

HGS Hızlı Geçiş Sistemi Nerden Alınır
    Hızlı Geçiş Sistemi HGS Satış Yerleri

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda HGS yani Hızlı Geçiş Sistemi satış yerleri hakkında bilgiler sunuyor ve otoyol ücretleri hakkında bilgi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz.

8 milyon KGS kartın yerini HGS kartlar alacak. 5 liraya satılacak etiketler, binlerce PTT şubesinden alınabilecek. Büfelerde, marketlerde benzin istasyonlarında doldurulabilecek.

İstanbul başta olmak üzere otoyol ve köprü geçişlerinde trafiğin akışını yavaşlatan Kartlı Geçiş Sistemi (KGS) tamamen bitecek. Bunun yerini Hızlı Geçiş Sistemi (HGS)’ alacak.

HGS etiketi ve dolumu, karayolu girişlerindeki PTT satış noktalarından yapılacak. Aynı zamanda Türkiye genelindeki tüm PTT şubelerinde de yükleme yapılabilecek. Satış ve dolum işlemi için henüz bankalar bu sisteme dahil değil. Ancak etiketler kredi kartıyla alındığı takdirde ücret kredi kartı ekstresine yansıtılabilecek.

Hızlı Geçiş Sistemi Satış Yerleri hakkında bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bio sistem mühendisliği hakkında bilgi istiyorum

Bio sistem mühendisliği hakkında bilgi istiyorum

daha önce hiç duymamıştım,bio sistem mühendisliğini siz duydunuz mu arkadaşlar? Nasıl bir meslek,bitiren ne iş yapar? şimdiden çok teşekkür ederim,hayırlı ramazanlar..
  2. Yeni HGS Hızlı Geçiş Kartları PTT Şubelerinden Satışa Sunuldu

Yeni HGS Hızlı Geçiş Kartları PTT Şubelerinden Satışa Sunuldu

Hızlı Geçiş Kartları hgs hızlı geçiş kartı Sevgili melekler, daha önce haberini yaptığımız HGS hızlı geçiş kartları satışa sunuldu. Yapılan açıklama şöyle... İstanbulda KGS Kartlı Geçiş Sistemi tamamen bitecek. Hızlı geçiş kartlarının etiketleri Ptt şubelerinden 5 TL karşılığında alınabilecek. 8 milyan KGS kartlarının yerini alacak HGS ler büfelerde, marketlerde ve benzin...
  3. Hızlı Geçiş Sistemi Cezası Ne Kadar merak edenler buraya!

Hızlı Geçiş Sistemi Cezası Ne Kadar merak edenler buraya!

Hızlı Geçiş Sistemi Cezası Hızlı Geçiş Sistemi HGS Cezası Ne Kadar Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/faydali-bilgiler/228016-kgs-kalkiyor-yerine-hgs-geliyor.html demiştik. Bu gün ise Hızlı Geçiş Sistemi Cezası ne kadar diyen arkadaşlarımızı düşündük ve ilgili bilgileri paylaşmak istedik. Kartlı Geçiş...
  4. Hızlı Geçiş Sistemi Nereden Alınır buyrun öğrenelim

Hızlı Geçiş Sistemi Nereden Alınır buyrun öğrenelim

Hızlı Geçiş Sistemi Nerden Alınır Hızlı Geçiş Sistemi HGS Nereden Alınır Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce HGS Hızlı Geçiş Sistemi hakkında bilgiler aktarmıştık. Bu gün de Hızlı Geçiş Sistemi nereden alınır diyen arkadaşlarımız içini, HGS satış yerleri hakkında bilgiler aktarıyoruz. Hızlı Geçiş Sistemi’nin (HGS)...
  5. meslek liseleri için sınavsız geçiş hakkında bilgi

meslek liseleri için sınavsız geçiş hakkında bilgi

Meslek lisesinde okuyorum ve meslek liselerinde sınavsız geçiş hakkı nasıl uygulanıyor öğrenmek istiyorum.Teşekkürler şimdiden..

Sayfayı Paylaş