gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Hülya Avşar Ay Bu Başıma Gelenler şarkısı sözleri

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar Erol köse sonunda bomboş bir bompa patlattı. Hülya avşarın söylediği ay bu başıma gelenler şarkısı çıktı bommadan da neyse bu parçanın sözlerini rica ediyorum sizlerden.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

3. NuRsuN

NuRsuN Forum Okuru

Yağmurdan kaçarken doluya tutuldum
    Hiç aşk olmam derken bir çapkına vuruldum
    Neler çekitm ah neler uykusuz hep geceler
    Dünyanın kanunubu mutlu olmaz sevenler

ay ay aya ay ay bu başıma gelenler
    deli sananıyor görenler
    deli sananıyor görenler

Yağmurdan kaçarken doluya tutuldum
    Hiç aşk olmam derken bir çapkına vuruldum
    Neler çekitm ah neler uykusuz hep geceler
    Dünyanın kanunubu mutlu olmaz sevenler

deli sananıyor görenler
    deli sananıyor görenler..

Hülya Avşar Ay Bu Başıma Gelenler şarkısı sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Hay Bu Başıma Gelenler

Doğuş - Hay Bu Başıma Gelenler

doğuş hay bu başıma gelenler Soluksuz zamaninda bakmadan terkedenler En inandigin anlarda geri dönüp gidenler Soluksuz zamaninda bakmadan terkedenler En inandigin anlarda geri dönüp gidenler Size tek bedduam allahinizdan bulun Sana tek bedduam allahindan bul Hay bu basima gelenler Canim deyip geri dönenler Seviyorum seni diyenler Nerdeler x 2
  2. Hülya Avşar - Başına Buyruk

Hülya Avşar - Başına Buyruk

Dudaklar ister gözler ister Kalbim durur bir anda Bu benmiyim taze seven Çiçeği burnunda Of allahım deli gönlüm çarpıldı Vurdumduymaz bir aşka Sen kendi başına buyruk Ben kendi halimde Nereye kadar nereye kadar gider Nereye kadar sonuna kadar gider Şöyle böyle
  3. Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

Hülya Avşardan Tarkana ağır sözler

hülya avşarın tarkan hakkında söyledikleri hülya avşarın tarkana söylediği sözler tarkan için söyledikleri tarkana hülya avşar, tarkan, kral tv müzik ödülleri, gecesinde ağır sözler söyledi haberi burada arkadaşlar. Sivri dilli Hülya Avşar, bu sefer de Tarkan için sivri sözler söyledi. Ortalık, bu sözlerden sonra çok karışacağa benziyor Melek'ler:) Kral TV Müzik Ödülleri töreninde En...
  4. Hülya Avşar Geçmiş Olsun Şarkısı

Hülya Avşar Geçmiş Olsun Şarkısı

hülya avşar geçmiş olsun şarkısı hülya avşar geçmiş olsun hülya avşar, geçmiş o9lsun, şarkısı, 2011 şarkıları, deniz seki, sadettin saran, resimleri, haberleri burada arkadaşlar Eski sevgilisi Sadettin Saran'dan müzikle intikam almayı düşünen Hülya Avşar, bunun için Deniz Seki'den bir şarkı rica etti ve şarkının adı da "Geçmiş Olsun" oldu Melek'lerim:) Hülya Avşar, kendisini...
  5. Hülya Avşar ''Ay Bu Başıma Gelenler'' Şarkısı Sözleri

Hülya Avşar ''Ay Bu Başıma Gelenler'' Şarkısı Sözleri

hülya avşar 2011 yeni albümü ay bu başıma gelenler şarkısı sözleri nedir ile ilgili bilgiler burada melekler Hülya Avşar'ın söylediği ''Ay Bu Başıma Gelenler '' şarkısı herkesin dilinde melekler :) Sebebi de Erol Köse'nin ''Elimde Hülya'nın Kaseti Var! '' çıkışıyla herkesin şaşkınlığa uğradığı ve çıka çıka Hülya Avşar'ın bu şarkıyı seslendirdiği çıplak sesinin bulunduğu kase :) Merak...

Sayfayı Paylaş