gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Hülya Avşar Nasıl 12 Kilo Verdi?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

hülya avşar 12 kilo verdi, hülya avşar zayıflama sırları, hülya avşar diyeti
    Sevgili melekler, son günlerde kısa sürede 12 kilo veren ünlü oyuncu Hülya Avşar sosyal medyanın gündeminde. 1.5 ay gibi kısa bir sürede 12 kilo veren Hülya Avşar bu kiloları vermek için sosyetenin ünlü yaşam koçu Şeyda Coşkun'la çalıştı. Geçtiğimiz günlerde Hadise'nin verdiği 15 kiloyu geri almasıyla etrafına "yanlış diyetle kilo verdim, geri aldım, sarkmalar oldu" deyince gündeme gelen Coşkun, Hadise için "zayıflattım, bikinili resimleriyle ortaya çıktı, sen yiyorsan ben ne yapayım" demişti. Coşkun'la çalışan Avşar kızı bakalım nasıl zayıflamış..

Yeni görünümüyle herkesi kendine hayran bırakan Avşar, Women’s Fitness dergisine verdiği röportajda şöyle konuştu:
    Çok obur değilim zaten. Ivır zıvır yemem, kuruyemiş severim. Onu da 15 günde bir keyifle yerim. Hiçbir zaman arsız olmadım ama tatlıcıyımdır, şimdi hiçbir zaman yemediğim kadar tatlı da yiyorum. Şeyda, onu bıraktıktan sonra kilonuzu nasıl koruyacağınızı gösteriyor. Eğer o kuralları uygularsanız, bütün sorun ortadan kalkıyor.” Uyguladığı özel diyeti sporla da desteklediğini söyleyen Avşar, “Hayatımda sadece tenis ve yüzme var. Çok yüzüyorum. En önemlisi yürüyüş, o da her zaman olabilecek, olması gereken bir şey… Yüzme içlerinde en fit yapanı” şeklinde konuştu.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Ağustos 2016
  2. *EYLÜLMEHMETUTKU*

*EYLÜLMEHMETUTKU* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    494
    Ödül Puanları:
    63
    Tebrik ediyorum tek kelimeyle mukemmel olmus.neydi o kendini salmis hali.kendi ozunu bulmus genc hallerinden bile zayif.

Hülya Avşar Nasıl 12 Kilo Verdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Hülya Avşar - Nasıl İhanet Ettin

Unutmak Mümkün Değil Geçen Mesut Günleri Sevmiyorsun Beni Sen Anladım Zalim Seni Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma Gülme Gülme Artık Yüzüme Girme Girme Sakın Rüyama Nasıl İhanet Ettin Şu İlahi Aşkıma Bırakıp Gittim Zalim Beni Yalnız Başıma
  2. Nasıl Kilo verdiler

Nasıl Kilo verdiler

linet nasıl zayıfladı bendeniz nasıl zayıfladı ozan orhon linet nasil zayifladi 40 kilo verdi Maşallahları var nasıl verdiler o kadar kilaoları bilmem:D Hafta Sonu dergisi, geçmişte aşırı kilolarından yakınan ancak sonradan büyük ölçüde bu sıkıntılarından kurtulan ünlülerin nasıl eridiğini araştırdı. BENDENİZ İrade gücüyle zayıfladı Yıllar sonra “Olsun” adlı albümüyle...
  3. Hülya Avşar 9 kilo verdiği diyeti açıkladı

Hülya Avşar 9 kilo verdiği diyeti açıkladı

hülya avşar nasıl 9 kilo verdi hülya avşar kilo kilosu hulya avsar Ekranların renkli yüzü Hülya Avşar 2 ay içinde toplam 9 kilo vermiş.Verdiği kilolar ile ekranlara poz veren hülya avşar diyetini bir süre açıklamamış.Ama en sonunda da dayanamayıp yapılan baskılara ve ısrarların üzerine açıklamaya karar vermiş.İşte o diyet huzurlarınız da:) Avşar’ın aldığı kiloları vermesinde büyük rol...
  4. Hülya Avşar nasıl zayıfladı?

Hülya Avşar nasıl zayıfladı?

hülya avşar hülya avşar nasıl zayıfladı zayıfladı zayıflama avşarın resimleri Yılların eskitemediği güzellerden Hülya Avşar sık sık kilo alıp veren sanatçılar arasında yer alıyor.Son zamanlarda aldığı kiloları yine vermeyi başaran Avşar kızı tam tamına 9 kilo verdi.Bakın Hülya Avşar nasıl kilo vermiş? Hülya Avşar bu yaz tam dokuz kilo verdi ve iki beden birden inceldi. Avşar'ı tatilde incelten...
  5. Şarkıcı Sıla 1 Ayda Nasıl 12 Kilo Verdi?

Şarkıcı Sıla 1 Ayda Nasıl 12 Kilo Verdi?

şarkıcı sıla, sıla nasıl zayıfladı, sıla haberleri Sevgili melekler, pop müziğin sevilen seslerinden Sıla, Ramazan öncesi 1 ayda tam 12 kilo verdi. Son dönemde aldığı kilolarla dikkat çeken Sıla Ramazan öncesi özel bir diyet listesi eşliğinde tam 12 kilo verdi. Sevgilisi Özgür Mumcu'dan ayrılan ünlü sanatçı, aşk acısını çabuk atlatmak için form tutmaya karar verdi. Bugün'de yer alan...

Sayfayı Paylaş