gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Soğuk su içerek 20 kilo verdi

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

20 kilo verdim Spice Girls grubu üyelerinden Melanie Brown, doğum sonrası aldığı fazla kilolarından hiç diyet yapmadan kurtulmuş! Brown 'Sadece her öğün soğuk su içtim' diyerek sırrını verdi. Şu sıralar grubu Spice Girls ile çıkacakları dünya turnesinin heyecanını yaşayan Melanie Brown, güzel fiziğiyle genç kızlara taş çıkartıyor. 32 yaşındaki iki çocuk annesi ünlü yıldız, In Touch dergisine 'Hayatımda kendimi hiç bu kadar güzel hissetmemiştim' diye konuştu.
    VÜCUT ENERJİ YAKIYOR
    Geçtiğimiz Nisan ayında kızı Angel Iris'i dünyaya getiren Brown, hamileliği döneminde yaklaşık 30 kilo aldığını ancak çoğunu hiç diyet yapmadan, sadece soğuk su içerek verdiğini itiraf etti.

Amerika'nın ünlü beslenme uzmanlarından Joey Kormier'in tavsiyesi üzerine; her öğünle birlikte soğuk su içen Brown, kilo verme sürecini şu sözlerle anlattı: 'Her öğünde soğuk su içtiğiniz zaman vücudunuz sindirim sürecinde içtiğiniz suyu ısıtabilmek ve vücut sıcaklığına getirebilmek için enerji harcıyor ve bu sayede kalori harcıyorsunuz. Bu formülle tam 20 kilo verdim.' Sıkı diyetlere inanmadığını söyleyen Melanie Brown, günde üç ana öğünün yanında, ara öğün olarak taze sebze ve meyve tüketiyor. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak. Spice Girls, aralık ayında dünya turnesine çıkacak.

Soğuk su içerek 20 kilo verdi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Su Egzersizleriyle Kilo Verin

Su Egzersizleriyle Kilo Verin

Sevgili Melişler hem eğlenceli dakikalar yaşamak hem de forma girmek ister misiniz? Yaz tatilinizde bir haftada uygulayacağınız egzersizlerle zayıflayacaksınız bir hafta boyunca her gün yapacağınız 7 su egzersiziyle tatil dönüşündeki farkı fotoğraflarda bile göreceksiniz. Çünkü bu egzersizleri, diyetle destekleyerek, 7 günde tam 1 beden incelmeniz mümkün ne dersiniz denemekte fayda var değilmi...
  2. Su İçerek Kilo Verin

Su İçerek Kilo Verin

u bizi serinletir, rahatlatır, eklemlerimizi rahatlatır ve vücudumuzdan toksin atar. Ayrıca kalori yakar, metabolizmamızda kimyasal reaksiyonların olmasını sağlar. Suyun bütün bu yararlarına rağmen insanlar neden su yerine meşrubat, kahve vs. içmeyi tercih eder? Eğer günde sekiz bardak su içmiyorsanız zayıflamanız zorlaşır, sindirim zorluğu yaşarsınız. Ayrıca gerçekten acıkmasanız da...
  3. Kilo problemi olanlar  su içerek fazla kilolarınızdan kurtulun

Kilo problemi olanlar su içerek fazla kilolarınızdan kurtulun

Öncelikle bol su içmek, aşırı yemek yemenizin önüne geçiyor. Pek çok insan susamayı açlıkla karıştırıyor ve susadığı zaman da ilk olarak su içmek yerine yemek yeme eğilimi gösteriyor. Bu yapılan en büyük yanlışlardan bir tanesi. Eğer gün ortasında aşırı yemek yeme ihtiyacı hissediyorsanız ve bu iştahınızın gerçekten açlıktan kaynaklı olduğundan emin değilseniz, bir şeyler atıştırmadan önce...
  4. Tek Seans Sonrası 20 Kilo Verdim...

Tek Seans Sonrası 20 Kilo Verdim...

ZAYIFLAMAK İÇİN YENİ BİR TERAPİ Kilo verme amaçlı olarak, kişinin ihtiyaçlarına göre rezonans terapileri, kişide bağımlılık ve benzeri bir durum yaratan maddelere karşı uygulanan ve o maddeye özgü elektromanyetik frekansların vücuttan “silinmesi” olarak anlatılabilecek bir işlemdir. Yapılan işlem kısaca, gıdalar üzerinden uygulanan bağımlılık terapisidir. Bu terapi karbonhidrat grubu gıdalar...
  5. Su içerek zayıflamak mümkün mü ?

Su içerek zayıflamak mümkün mü ?

Fazla kilosundan şikayetçi olmayan varmı ? Kadın erkek,genç ,yaşlı herkesin problemidir fazla kilolar.Günümüzde fazla kilolardan kurtulmanın yolları ile ilgili sayısız diyet listeleri,beslenme programları internet ortamın da yer almaktadır.Kişiye özel denenmiş diyetler paylaşılsada bir çoğu işe yaramıyor.Biz şimdi sizlere sadece su içerek zayıflamanın yollarını anlatıcaz.Sadece su içerek...

Sayfayı Paylaş