gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi?

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi hakkında bilgiler vermektedir.
    Sevgili melekler, fazla kilolar hepimizin korkulu rüyası. Biraz fazlalığımız olsa hemen aynalarla küsüşüyor, acilen diyet yapmaya başlıyoruz. Ünlüler dünyasındakilerin işleri ise bizden çok daha zor. Onlar sürekli göz önünde olduklarından her zaman hoş ve bakımlı görünmek zorundalar. İşte dünyaca ünlü şarkıcı Beyonce da yaptığı doğumun ardından 26 kiloyu vermeyi başardı. Peki nasıl?

Hamilelikte aldığı kiloları vermek için büyük çaba sarf ettiğini söyleyen 31 yaşındaki şarkıcı, Shape Dergisi'nin mart sayısına şunları söyledi: "Ben doğuştan zayıf bir kadın değilim. Vücudunu formda tutmak için çok çalışmak zorunda kalan insanlardanım. Şov dünyasının içindeyim ve iyi görünmeye mecburum. Ancak bunun için çok spor yapıyorum. Birçok kadın gibi hamileyken aşırı kilo aldım. Çünkü vücudum buna müsait. Tekrar sahnelere dönmek için ise zayıflamak zorunda kaldım."

Yaptığı diyetle ilgili olarak da, "Doğum sonrası makarnayı tamamen bıraktım. Kırmızı et yerine bol bol balık yiyorum. Eskiden çok su içmezdim. Artık günde 3 litre su tüketiyorum. Kahvaltıda yumurtanın beyazlarından yapılmış omlet yiyorum. Yanında ya haşlanmış sebze ya da az yağlı sütle karıştırılmış yulaf ezmesi oluyor. Öğle yemeklerinde balık ve haşlanmış sebze yiyorum. Sadece pazar günleri kendimi şımartıyorum. Şımartırken abartmıyorum. Sadece birkaç dilim pizzayla kendimi ödüllendiriyorum" dedi.

Beyonce 26 Kiloyu Nasıl Verdi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Esra Ceyhan nasıl 26 kilo verdi?

Esra Ceyhan nasıl 26 kilo verdi?

sibel can nasıl zayıfladı kilo verenlerin hikayeleri kilo verenlerin fotoğrafları nasıl zayıfladılar sibel can verdi Kocası yüzünden zayıfladığını söyleyen Ceyhan: “Odun gibi olmuştum. Kocam beni kıskanmıyordu bile. Gözünün dışarıya kaydığını hissedince silkelenip, zayıfladım.” Vatan'ın haberine göre, Esra Ceyhan yeni yayın dönemi için hazırlıklarını tamamladı. Öyle ki fiziksel olarak da...
  2. Nasıl Kilo verdiler

Nasıl Kilo verdiler

linet nasıl zayıfladı bendeniz nasıl zayıfladı ozan orhon linet nasil zayifladi 40 kilo verdi Maşallahları var nasıl verdiler o kadar kilaoları bilmem:D Hafta Sonu dergisi, geçmişte aşırı kilolarından yakınan ancak sonradan büyük ölçüde bu sıkıntılarından kurtulan ünlülerin nasıl eridiğini araştırdı. BENDENİZ İrade gücüyle zayıfladı Yıllar sonra “Olsun” adlı albümüyle...
  3. Beyazıt Öztürk (Beyaz) Nasıl Kilo Verdi

Beyazıt Öztürk (Beyaz) Nasıl Kilo Verdi

Beyazıt Öztürk Nasıl Kilo Verdi Beyazıt Öztürk Nasıl Zayıfladı? Yılın sevilen komedi dizilerinden biri olan Yalan Dünya dizisinde de başarılı oyunculuğuyla dikkatlerü üzerine çeken Beyazıt Öztürk, son günlerde, kilo vermesiylede tüm dikkatleri üzerine çekti. Az önce bir misafirimiz Beyazıt Öztürk diyeti nedir diye sormuştu, biz de Beyazıt Öztürk nasıl zayıfladı diye araştırdık ve size Beyaz...
  4. Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

Çağatay Ulusoy Nasıl 10 Kilo Verdi?

çağatay ulusoy, çağatay ulusoy haberleri, çağatay ulusoy med cezir Sevgili melekler, şu sıralar yeni sezonda rol alacağı Med Cezir dizisi için çalışan Çağatay Ulusoy, tam 10 kilo verdi. Geçen yıl uyuşturucu operasyonunda gözlatına alınan ve sebest kaldıktan sonra uzun süre ortalarda gözükmeyen ve bu sürede spor yapıp, diyetle kilo veren Ulusoy'un 10 kilo vermesindeki en büyük etkenlerden...
  5. Pelin Öztekin 30 Kiloyu Nasıl Verdi?

Pelin Öztekin 30 Kiloyu Nasıl Verdi?

BKM Mutfak ve doksanlar dizisinin sempatik oyuncusu Pelin Öztekin bilindiği üzere sanatçı Rasim Öztekin'in kızı... İzleyici onu kilolu haliyle sevip benimsedi ve hatta çoğu skeçlerde kendisi bile kilolu hali ile ilgili espiriler bile yaptı...Pelin artık kilo vermenin zamanının geldiğini düşünerek ve herhangi bir diyetisyenden yardım almadan tamamen kendi çabaları ile kısa sürede tam 30 kilo...

Sayfayı Paylaş