gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    968
    Ödül Puanları:
    113

Hüseyin Turan - Sus Be Ağlama Gözüm

Konu, 'G-H Harfli Şarkılar' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sus Be Ağlama Gözüm Bedenim ruhuma gurbet el olmuş
    Olsun sabret sus be ağlama gözüm

Ömrümün baharı sararmış solmuş
    Solsun sabret sus be ağlama gözüm
    Solsun sabret boşver ağlama gözüm

Gönül derdin yüz bin yapmış abartmış
    Hergün ağıt yakıp yürek kabartmış
    Saçlarını pençe pençe kopartmış
    Yolsun sabret sus be ağlama gözüm
    Yolsun sabret boşver ağlama gözüm

Devran Baba o yar demiş ah olsun
    Zindanlara Yusuf gibi sokulsun
    Gözlerine Yakup gibi kan dolsun
    Dolsun sabret sus be ağlama gönlüm
    Dolsun sabret boşver ağlama gönlüm

Hüseyin Turan - Sus Be Ağlama Gözüm konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hüseyin Turan - Gelmedin

Hüseyin Turan - Gelmedin

Kara gözlüm yarelim unutamadım seni, Her akşam yüreğimden hançerler sevdan beni, Tadı yok dünyanın sensiz tadı yok, Adı yok sevdanın sensiz adı yok Neler neler verdim sana Sevdim çok sevdim Azmı yalvardım dizlerinde Gelmedin yar gelmedin Bana mektup yazmışsın açmışsın yüreğini, İçimde koptu fırtınalar kahretti sevdan beni, Tadı yok dünyanın sensiz tadı yok, Adı yok sevdanın sensiz adı yok...
  2. Hüseyin Turan - Dillerini Seve

Hüseyin Turan - Dillerini Seve

Dillerini seve Hani ektiğin saksıda büberin kırmızı oldu mu? Yiyeyim desem acıma sakın bana dalları doldumu? Bana bal gelir büberin acısı, Gönüle bacı güzelimin bacısı, Sana nar benim yüreğimin acısı,sevdiceğim yarim Seve ben senin dillerini seve Bizi söyle yar ananlargile(bubanlargile) Dile benden ah ne dilersen dile,sevdiceğim yarim Seni gönlümün korucusu yaptım gönülün oldu mu?...
  3. Hüseyin Turan - Aşan Bilir

Hüseyin Turan - Aşan Bilir

hüseyin turan aşan bilir merdo hikayesi Aşan bilir Aşan bilir karlı dağın ardını Çeken bilir ayrılığın derdini Bülbül kaça aldın gülün narhını Gül alıp satmanın zamanı değil Yaprak gazel olmuş durmuyor dalda Vefasız güzelden bize ne fayd Bu ayda olmazsa gelecek ayda Ölürüm vazgeçmem sevdiğim senden
  4. Hüseyin Turan - Aklıma Düştü Gözlerin

Hüseyin Turan - Aklıma Düştü Gözlerin

sürüde bir koyun oldum kurdu kuşu ağırladım şşu dilime ateş verdim sazım yanar sözüm yanar yaralarım deşilince gün geceye devşirince gönüller taş kesilince sazım yanar sözüm yanar gönül türküm susmaz oldu dost yaramı sarmaz oldu sevdam yare yetmez oldu sazım yanar sözüm yanar
  5. Hüseyin Turan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Hüseyin Turan - Ahu Gözlerini Sevdiğim Dilber

Ahu gözlerini sevdiğim dilber Ahu gözlerini sevdiğim dilber Sana bir sözüm var diyemiyorum Bilmem delimiyim mecnun gezerim Sırrımı ellere diyemiyorum Helal olsun al yanaktan aldığım El uzatıp gonca gülün derdiğim İnce belini tatlı dilini sevdiğim Kırılsın kollarım saramıyorum

Sayfayı Paylaş