gebe
  1. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

İçten gelen bakım

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında swetla tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar, 1 tatlı kaşığı kuru mayayı ılık suya atıp için. Bunu hergün tekrarlayınca cildinizdeki pürüzsüzlüğü bi hafta içinde farketmeye başlayacaksınız. söylemesi benden

2. swetla

swetla Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    ben de biliyorum bu kürü gerçekten faydalı denenmiştir

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    paylaşım için sağol cnm

4. bilyana

bilyana Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    bunu da bu gece içmeye başlıyorum allahın izniyle

İçten gelen bakım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İngiliz ailenin başına gelene bak

İngiliz ailenin başına gelene bak

İngiliz ailenin başına gelene bak İngiliz ailesinin tatil sefası maceraya dönüştü. Uçaktan inen tatilcilerin jetonu, hostes başka dilden konuşunca düştü. İngiltere'nin Cardiff şehrindeki havaalanından kalkan uçaklarının Kanarya Adaları'na gittiğini sanan İngiliz aile kendini Bodrum'da buldu. Lanzatore Adaları'nda bir hafta tatil planlayan Charles Coray, eşi Tania ve 9 yaşlarındaki...
  2. cildiniz için denizden gelen sır

cildiniz için denizden gelen sır

Balıktan alınacak omega-3 yağının sağlığa büyük faydaları var. Özellikle Somon, yüksek ve kaliteli protein ile düşük doymuş yağ oranı içerdiği için hücrelerin yenilenmesinde en etkili gıdadır. Somon balığının sütünden elde edilen somon DNA'sı cildin elastik ve kolajen lif sayısını arttırarak cildin doğal ve kalıcı bir şekilde gençleşmesine yardımcı olur. HAFTADA 2 KEZ BALIĞI SOFRANIZDAN...
  3. Sevgiliye en içten gelen sözler

Sevgiliye en içten gelen sözler

unutan sevgiliye sözler en içten sözler sevgiliye destek mesajları içten icten gelen Sevgiliye en içten duygularınızı bu güzel sözcüklerle yollamak istermisiniz işte en güzel aşk nickleri Gül Bahçesinde Geçsede Ömrüm, İnan Senin Üstüne Gül Koklamam Gülüm, Seni Koklamak Olsada Ölüm, İnan Uğrunda Ölmeye Değer Be Gülüm Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun...
  4. İphone'da Gelen Aramayı Reddetmek için

İphone'da Gelen Aramayı Reddetmek için

İphone'da gelen aramayı reddetme İphone'da gelen arama nasıl reddedilir Merhaba Sevgili Melek'ler ve yeni İphone kullanıcısı misafirler, sizler için bu yazımızda İphone'da gelen aramayı rededetme konusunda bilgiler aktarıyoruz. Arkadaşlar İphone’da Gelen Aramayı Reddetme İstemediğiniz bir arama geldiğinde yada meşgulseniz aramayı reddetmeniz gerekiyorsa Arama geldiğinde power düğmesine...
  5. Cildimiz için faydalı bir cilt bakımı Pudrayla gelen güzellik.

Cildimiz için faydalı bir cilt bakımı Pudrayla gelen güzellik.

cilt için maske,cilt için maske tarifleri, Arkadaşlar sizlere bir tarif yazacağım pudra ve yumurta akıyla cok mucize bir cilt bakımı pudra ve yumurta akı cildi güzelleştiriyor ve pürüzsüz hale getiriyor..sivilce ve akne gibi sorunu olan arkadaslarımda varsa aranızda bu bakımı haftada 2 defa düzenli olarak uygulamaları yeterli olacaktır.Çok basit bir yöntem. 2 yumurta akı ve saf bebek...

Sayfayı Paylaş