gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

İkizler burcu melekleri için dekorasyon. Buyrun melekler

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Burçlara göre dekorasyon İkizler burcu dekorasyon önerisi

İkizler burcunu nasıl bilirsiniz diye bana sorarsanız ikizler burcu melekler bana kızmasın ama biraz tutarsız buluyorum. Benim tanıdığım ikizler çok sabit fikirli değil bir gün kızdığını diğer gün sevebiliyor. Ama onun dışında çok iyi bir sırdaşlar, çok pratik insanlar. Bakalım ikizler burcunun dekorasyon zevki nasılmış?

Çok yetenekli, duyarlı ve çekicidirler. Sarı, yeşil, mavi ile civanın gümüş ve gri renklerini çekici bulurlar. Açık planlı evlerden hoşlanırlar. Daha çok uyumlu olan, iyi tasarlanmış mobilyalar ve çift kullanımlı eşyaları tercih eder İkizler insanı, ev dekorasyonunda hareket alanlarının kısıtlamasından hoşlanmaz ve her zaman modaya uygun mobilyaları tercih eder. Metal objeler, sarı ve tonlarının kullanıldığı modern çizgilerin olduğu duvar objeleri zevklerine hitap edecektir.

İkizler burcu melekleri için dekorasyon. Buyrun melekler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İkizler Burcu Melekleri Buraya

İkizler Burcu Melekleri Buraya

İkizler burcu melekler buraya Ben İkizlerim 28 Mayıs
  2. Koç Burcu melekler için dekorasyon örnekleri

Koç Burcu melekler için dekorasyon örnekleri

Burçlara göre dekorasyon Koç burcu dekorasyon önerisi Ben ateş grubundanım. En iyi anlaştığım burçlardan biri de koç. Koç burcunun özelliklerinden liderlik özelliğini seviyorum. Çünkü ben liderlikten hoşlanmam. Burçların karakteri etkilediğinie inanıyorum. Her burcun dekorasyon zevkide farklıymış. koç burcu için dekorasyon bilgileri meleklerim; Basit mobilyaları, çekici ahşap zeminleri,...
  3. Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Yengeç burcunun dekorasyon zevki için buraya meleklerim

Burçlara göre dekorasyon İkizler burcu dekorasyon önerisi Yengeç burcu deyince aklıma birşey gelmiyor. Hiç yengeç tanıdığım yok sanırım. Demek kş yengeç burçları ile anlaşamıyorum. Ama yengeç burcu için dekorasyon önerileri ni görünce çok beğendim. Renk zaten benim rengim. Bakalım zaten siz de beğenecek misiniz? Opal rengi kişilikleri ile uyumludur. Deniz yeşili, gümüş ve altın da tercih...
  4. Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim

Oğlak burcunun dekorasyon zevki için burdan meleklerim

Burçlar göre dekorasyon önerisi Oğlak burcu dekorasyon önerisi Çevremde çok oğlak burcu yok. O yüzden kişiliklerini pek bilmiyorum. Ama dekorasyon zevkini beğendim. Çünkü siyahı bende severim. Buyrun meleklerim oğlak burcu dekorasyon önerileri. Oğlak Burcu’nda doğanlar her zaman bilinçli hareket ederler. Asla acele etmezler, ama her zaman tam vaktinde orada olurlar. Siyah, kahverengi, haki...
  5. Pratik dekorasyon fikirleri için buraya buyrun meleklerim

Pratik dekorasyon fikirleri için buraya buyrun meleklerim

Pratik dekorasyon fikirleri Kolay dekorasyon önerileri Evinizde değişiklik yapmak istiyorsanız size basit dekorasyon fikirleri subnacağız meleklerim. Ufak dokunuşlar ile iç dekorasyonunuzda farklı havalar estirmeniz mümkün. Yorulmadan, sıkılmadan, para harcamadan evinizde gözünüze hoş görünecek değişiklikler yapabilirsiniz. 1. Salonumuzda iki değişik bölüm yaratalım: Nasılmı? Sevdiğimiz,...

Sayfayı Paylaş