gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İnternette geçmişi sil nasıl diyoruz geçmişi silme ve silmek işlemi tam olarak nasıl yapılıyor arkadaşlarım tarayıcı farketmez heralde bana anlatırsanız sevinirim girdiğim yerleri kimsenin görmesini istemiyorum da :)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. google plus ta arkadaş ekleme nasıl yapılıyor

google plus ta arkadaş ekleme nasıl yapılıyor

arkadaşlar bende google plus kullanıyorum ama arkadaş, tam olarak nasıl aranıp ekleniyor bu konuda bilginiz var mı yardım lütfen.
  2. Tüm Tarayıcılarda İnternet Geçmişi Temizleme Nasıl Yapılır ?

Tüm Tarayıcılarda İnternet Geçmişi Temizleme Nasıl Yapılır ?

internet geçmişi nasıl silinir internet geçmişini silme internet geçmişi temizleme Meleklerimizden ve misafirlerimizden sık sık aldığımız sorulardan biri internet geçmişini temizleme olayının nasıl olduğuydu. Bilgisayarı yavaşlatan lüzumsuz bilgileri silmeye yarayan internet geçmişi nasıl temizleniyor, anlatalım.. :) Internet Explorer; * Başlat menüsünden Programlar kısmına gelip...
  3. Google Chrome geçmişi Silme işlemi nasıl yapılır ?

Google Chrome geçmişi Silme işlemi nasıl yapılır ?

Google Chromede geçmiş nasıl silinir bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.
  4. Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Facebookta Toplu Arkadaş Silme Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu Sevgili melekler, facebook için resimli doğum günü mesajları konumuzu daha önce sizlerle paylaşmış, birbirinden güzel resimli mesajlar atmıştık sizlere. Bu sayfamızda da bir başka facebook bilgisi konusunda yardımcı oluyor ve Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu diye merak eden meleklerimize ve sayın...
  5. Skype Geçmişi Silmenin Yolları

Skype Geçmişi Silmenin Yolları

skype mesajları nasıl silinir, skype geçmiş sil, skype geçmişi silme Skype kullanıcılarının en çok merak ettiği sorulardan biride geçmişi silmenin yollarına dair sorudur. Sizlere geçmiş sohbetlerinizi ve mesajlarını skype de silmenin yollarını paylaşıyoruz. Skype kullanan bir kullanıcı iseniz, Skype anlık mesajlar, aramalar, dosya transferleri ve SMS dahil tüm olaylar kaydedilir. Mesaj...

Sayfayı Paylaş