İnternetten evlenmek acizlikmi??

suskun_gız

Yeni Üye
Üye
İnternetten evlenmek acizlikmi??
internetten evlenmek internetten evlilik
Geçtiyimiz günlerde bir programda asuman adlı sunucu internet evlilikleri için ve internette evlilik arayanlar için acizliktir dedi. katılıyormusunuz? sizce internetten tanışılıp evlenilirse mutlu olunurmu? devam edermi?

Ce: İnternetten evlenmek acizlikmi??

valla bence kısm et yüz yüze görüpte yıllarca flört ettiğimiz bir insanda evlendikten sonra değişebiliyorsa internetten çıkan biri de iyi olabilir ama bence aşk olmadan evlilik asla ve gözünün içine bakmadan sıcaklığını hisetmeden dokunmadan öpmedende aşk biraz zor olur:Dyani bence bu benim fikrim ama internetten tanıştığım birine güvenmem imkansız gibi birşeydir benim için yapanlarada saygı duyarım sonuçta alanda verende memnunsa ee bananeee:D:D
paylaşımın için tşkler;)

Ce: İnternetten evlenmek acizlikmi??

Rüyama katiliyorum, internetde tanisip sonra gercek hayata birbirlerini görüp severlerse olur tabiii degilmi ama...

bence tamamen kısmet ama biraz da kumar gibi bişey...ancak netten tanışıp bi süre normal görüşülmeli ancak o şekilde sağlıklı bi evlilik olabilir...

Acizlik değil, internet bir aracı sadece, tanışıp biraz görüştükten sonra normal tanışma ile arasında bir fark kalmıyor, ben öyle evlendim mesela ama tanışırken büyük bir tesadüf eseri daha önceki bir iş arkadaşım eşimin yanında çalışmaya başlamış onun güveniyle gelişti herşey, kısmet yani bu işler..

Geri