gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iphone 5 kaydırma sorunu var yardım edin

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Iphone 5 kullanıyorum ve kaydırma sorunu var, Sürekli takılıyor, kaydırmıyor. Telefonun tüm özelliği gitti ne yapmam lazım ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Mobil oyun geliştiricileri iPhone 5'de sürekli olarak kaydırmada sorun yaşandığını söylüyorlar. Gerçekten de iPhone 5'de ekranı hiç durmadan kaydırdığınızda, bir süre sonra iOS 6 donuyor.Diğer iPhone'lar e-posta ekranı sürekli kaydırıldığında sorunsuzca çalışırken, iPhone 5'in birkaç saniye sonra takıldığı gözleniyor.

Siteye göre sorun, iOS 6 ile ilgili değil ve muhtemelen bir yazılım güncellemesiyle düzeltilemeyebilir. Recombu tarafından kaydedilen bir videoda, sorunun sadece iPhone 5'de olduğu gösteriliyor.

iphone 5 kaydırma sorunu var yardım edin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yardım edin!

Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yardım edin!

Merhaba arkadaşlar ben Dell Touchpad Sorunu yaşıyorum acaba bu sorundan nasıl kurtulurum bana aranızda Dell Touchpad Sorunu nasıl kapatılır yazacak biri var mı?
  2. iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı

iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak acaba bilen var mı

selam millet acaba aranızda iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak bilen var mı ya çok merak ediyorum iPhone 5 Ne Zaman Çıkacak diye lütfen biliyorsanız bana yazın kardeşler:)
  3. galaxy s3 ve iphone 5 arasında ne gibi farklar var

galaxy s3 ve iphone 5 arasında ne gibi farklar var

Melekler, ben bişey sorcam. Galaxy S3 ile iphone 5 arasında ne gibi farklar var, benim için karşılaştırabilirmisiniz ? Birini alacam ama hangisini ?
  4. yardım edin bebeğimde işitme sorunu mu var

yardım edin bebeğimde işitme sorunu mu var

Bazen bebeğimin sesime tepki vermediğini görüyorum. Acaba diyorum işitme problemi mi var ? Çok korkuyorum ama bazen de tepki veriyor, ne olduğunu anlayamadım. Doktorumuz izinde gelinceye kadar kafayı yemessem iyidir. Var mı birşeyler söyleyebilecek ?
  5. hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

hamilelik var mıdır lütfen yardım edin

nişanlımla 30 tem.da korunmalı ilişkim oldu ve boşalma oldu,ama prezervatifte yırtılmadan korkuyorum ilk 1-2 dakikalık yakınlaşmmız da korunmasızdı.bu süreçten sonra 4 kere düzenli ve normal adet gördüm.15 eylülde de betahcg testimin sonucu

Sayfayı Paylaş