gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

iphoneda face açılmıyor yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Iphoneumda facebook sayfasını açamıyorum.Sırf bende mi böyle yoksa genel bir sorunmu var yardım edin lütfen :S

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    iPhone’daki Facebook uygulamasına girişte sorun yaşıyorsanız, aşağıdaki yöntemi bir deneyebilirsiniz. Facebook, bu sorun için henüz kalıcı bir çözüm paylaşmış gözükmüyor

1) Önce iPhone’umuzdan Facebook uygulamasını siliyoruz.

2) Ardından bilgisayarımızdaki tarayıcıdan (Internet Explorer, Firefox, Chrome veya Safari) iPhone adresine giriş yapıyoruz. (Eğer login durumda değilseniz Facebook hesabınızla giriş yapıyorsunuz.)

3) Ardından da açılan sayfanın sol alt köşesindeki “Uygulamayı Kaldır” seçeneğine tıklıyoruz ve çıkan mesajı onaylıyoruz.

4) Facebook web sitesinden iPhone uygulamasını hesabımızdan kaldırdıktan sonra tekrar iPhone’umuza Facebook uygulamasını yüklüyoruz ve cihazımızdan giriş yapıyoruz. Birçok kullanıcının belirttiğine göre de bundan sonra uygulama sorunsuz çalışıyor.

iphoneda face açılmıyor yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İphonenin Bilinmeyen Özellikleri

İphonenin Bilinmeyen Özellikleri

İphonenin Bilinmeyen Özellikleri var mı neler acaba bilen varsa bizede yazsın İphonenin Bilinmeyen Özelliklerini :)
  2. İphonenin Sahibi Kimdir

İphonenin Sahibi Kimdir

İphonenin Sahibi Kimdir İphonenin Gerçek Sahibi Kim Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda İphone'nin gerçek sahibi kim diyenler için İphone'nin sahibi Steve Jobs hakkında bilgiler aktaracağız sizlere. İphonenin Sahibi Steve Jobs'dır. Steve Jobs, 2004 yılından beri eşine ender rastlanan 'nöroendokrin' denilen tümör kaynaklı bir pankreas kanseri türüyle mücadele ediyordu. iPod ve...
  3. İphonedeki En İyi Uygulamaları

İphonedeki En İyi Uygulamaları

İphonedeki En İyi Uygulamaları yazarsanız çok sevinirim kızlar.
  4. formspring.me açılmıyor formspring e giremiyorum yardım lütfen.

formspring.me açılmıyor formspring e giremiyorum yardım lütfen.

Ya kızlar yaşayan varmı bilmiyorum ama formspring beni engelleme mi yaptı nedir bilemiyorum ama giremiyorum açılmıyor sayfa sizde de böyle mi ne yapabilirim
  5. Acil yardım,Facebookta oyunlarım açılmıyor

Acil yardım,Facebookta oyunlarım açılmıyor

Arkadaşlar facebookta oyunlarım açılmıyor.Get adobe Flash Player ı yükle dio yüklüorum yüz defa olmuo :((

Sayfayı Paylaş