İstanbuldaki Falcılar Falcı adresleri

• Konbuyu başlatan Kayıtsız Üye
  • Başlangıç tarihi
Slm arkadaşlar bende geçen gün bir fal baktırdım çok iyi biliyor çok fal baktırdım ama bukadar memnun olmamıştım tavsiye ederim

slm arkadaşlar bi abla var çok güzel fal bakıyo ama herşeyi allahın izni ile biliyo sadece falla degil yüzüne baktıgı zmanda söylüyo ayrıca kısmet açabiliyo büyü bozabiliyor muhabbet için eşler arasını yapabiliyor ayrılan eşleri tekrar birleştiriyor kaybolan eşyaları bulabiliyo evet fal haram kılınmış bizde müslümanız ama allah birdir peygamberimiz onun resülüdür biz allahıma inanıyoruz kuluna degil ama bu kimi insanlar insanları aldatıcı fal bakıyor insanlara çok hileler yaparak bakıyolar ama bu ablanınki allahın gönderdigi kitaplardan yani mesela kısmet açacak bir beyin veya kızın kısmeti baglı ayetel kürsilerle yasinler okuyarak yani allahımın ayetlerini okuyarak o insanın kısmetini açıyor çünkü kimi insanların dilegi kabul olanlardandır mesela büyü bozucak allahın ayetlerini okuyarak yasini vakıa yı felak ve nas sürelerini okuyarak bozuyo ama büyü yapma ara bozma kaderinde olmayan şeyleri sana yaparım demiyo yapmazda kaderimizde yazılanı sadece allahım düzeltebilir mesela muhabbet için eşeler arasını yapıyo yuva dagılmasın diye ayetel kürsi allahın 99 ismi vedud halim çekiyor yani benim anlatmak istedigim bu evet karşılıgında bir ücret alıyo ama bu abla ihtiyacı oldugu için kimisi bu yoldan zen gin oluyo hiç bişi yapmadan yani arkadaşlar allahımızda bir peygamberimizde bu abla ihtiyactan bakıyo yoksa bakmaz vebunu allahım çok iyi biliyor ben ona yardım etmek istedim bakın cafede falcı arayan isyeri sahibi varsa meil adresinden mesaj atabilirler iyi günler allaha emanet olun saygılarla
peki nasıl ulaşabiliriz kendisine gerçekten bu şekildeyse gitmek isterim hem kendim hem onun yararı olmuş olur

Ya kızmayın bana ama İstanbulda bildiğiniz ve süper fal bakan bir falcı var mı bana adresini vermeniz mümkün mü meleklerim. Lütfeeeeeeeen :(
avcılardaki rüstem hocaya gitmede nereye gidersen git adamı övdüler övdüler sonuç yazdıgı nuskalara verdiğim 225 tl artı fala verdiğim 75 tl ve hüsran oldu

bu dediğiniz işlemlerin aynısını istanbulda bir arkadaşım beni bir yere götürdü bir bayan var o da çok güzel baktım eşim boşanmak istiyordu benden öyle güzel yaptı ki aşkım kelimesinden başka birşey duymuyorum şu anda.bereket falanda yapıyor rızk açıyor.numarasını veriyorum arkadaşımın isteyen olursa arkadaşım onunla tanıştırır .......

Yönetimin notu: Lütfen telefon numarası paylaşmayınız. Bu sizin güvenliğiniz açısından son derece önemlidir...

Moderatör tarafında düzenlendi:
arkadaşlar ben kadir hoca bakım bağlama aşk buyuşu gideni geri getirme nasip kismet işleri yaparim buyu bozarim 05466131980

melis hanim lutfen iletisim adresini yazin .gercekten cok ihtiyacim var .Allah rizasi icin yardimci olun

Melis hanım gittiğiniz şahsın adını yazarmısınız rica etsem çok ihtiyacım var yalvarırım bakın eşimle boşanma aşamasındayız :(( size işlem yapan kim ?

Ben gecen ay gittim falciya muhtesem bakiyo kahve tarot yildizname mail yoluyla ulasirsiniz.
f.ozkartal@gmail.com tavsiye ederim memnun kalacaksınız. Kocam in gozu hep disardaydi benimle ilgilenmezdi simdi gozu benden baskasini gormuyo

Ben gecen ay gittim falciya muhtesem bakiyo kahve tarot yildizname mail yoluyla ulasirsiniz.
f.ozkartal@gmail.com tavsiye ederim memnun kalacaksınız. Kocam in gozu hep disardaydi benimle ilgilenmezdi simdi gozu benden baskasini gormuyo

Geri