gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Didem Ezgi Akın Kimdir ?

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

Didem-Ezgi-Akin-5_404x500_68615401429967614.jpg İşte Benim Stilim'in yeni yarışmacısı Didem Ezgi Akın'ın şarkı söylediğini duyan jüri, Akın'a şarkı söylettirdiklerine pişman oldu. Show TV'de Ivana Sert, Nur Yerlitaş ve Kemal Doğulu'nun jüriliğini yaptığı İşte Benim Stilim yarışmasında yeni yarışmacı Didem Ezgi Akın sesiyle damgasını vurmak istedi ama olmadı.
    Kemal Doğlu'nun, 'Şarkı söylüyormuşsun duyduğum kadarıyla' sözü üzerine yarışmacı 'Bu Nurellama gelsin' diyerek bir şarkı söyledi. Şarkının ardından Kemal Doğulu, 'Söyleyemiyormuşsun' dedi. Nur Yerlitaş da, 'Çok baygın bir sesin var' yorumunda bulundu. Yarışmacı da, 'Zaten sesimin güzel olduğunu iddia etmiyorum ama şarkı söylemeyi seviyorum' karşılığını verdi.

En sevdiği rengin pembe olduğunu ifade eden İşte Benim Stilim yarışmacısı Didem Ezgi Akın'ın, 19 yaşında olduğu ortaya çıktı.

Malatyalı yarışmacı çocuk gelişimi ve psikoloji bölümü öğrencisi olduğunu belirterek yarışma için ara verdiğini dile getirdi.
    Çocukları çok sevdiği için pedagog olmak istediğini ifade eden yarışmacı aynı zamanda da İtalya’da moda okumak istediğini sözlerine ekledi.

Zira, modanın çocukluğundan beri en büyük tutkusu olduğunu ve bu alanda kendisini eğitim alarak yetiştirmek istediğini söyledi.

İşte Benim Stilim Yarışmacısı Didem Ezgi Akın Kimdir ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İşte Benim Stilim Nihal Candan Kimdir ?

İşte Benim Stilim Nihal Candan Kimdir ?

Gülnihal Candan, 1995 yılında Mersin’de doğmuştur. İstanbul Beykent Üniversitesi Hukuk Fakültesi'nde öğrenimini sürdürmektedir. Hal hal bileklik takmayı çok seven Gülnihal Candan, 16 Ekim 2014 tarihinde “Bu Tarz Benim” yarışmasına misafir olarak katılıp jüriden 3 yıldız alarak yarışmaya katılmaya hak kazandı. Gülnihal Candan, 30 Kasım 2014 tarihinde başlayan ikinci sezon “Bu Tarz Benim”...
  2. İşte Benim Stilim Nazlı Sultan Kayaaslan Kimdir?

İşte Benim Stilim Nazlı Sultan Kayaaslan Kimdir?

İşte Benim Stilim’in tarzıya ve sakinliğiyle dikkat çeken yarışmacısı Nazlı Sultan Kayaaslan 25 yaşında. Beren adında 3 yaşında bir kızı olan yarışmacı aslen Mersinlidir. Ayakkabılara çok önem veren ve onlara olan tutkusunu dile getiren yarışmacının hayali Dünya mutfağını öğrenip bir restorant açmak. Kendisinin utangaç bir yapıyasahip olduğunu ve bu yapısından kurtulmak istediğini belirten...
  3. İşte Benim Stilim İlbilge Uzun Kimdir ?

İşte Benim Stilim İlbilge Uzun Kimdir ?

İşte Benim Stilim yeni yarışmacısı İlbige Uzun 1996 doğumludur. Yüzme sporu ile ilgilenen güzel yarışmacı bu dalda Türkiye Şampiyonluğu da kazanmıştır. Şu anda Zumba eğitmenliği yapmaktadır. Ayşenur Balcı’nın da en yakın arkadaşı. Kelebek stilinde 200 metrede iki kez Türkiye birincisi olmuştur. Kendi dans stüdyosunu açmak isteyen yarışmacı Zumba dansı eğitimcisidir. İlbige Uzun adının...
  4. İşte Benim Stilim Şilan Makal Kimdir ?

İşte Benim Stilim Şilan Makal Kimdir ?

1994 doğumlu olan Şilan Makal tarih bölümünde okuyor. Güzelliği ve tarzıyla dikkatleri üzerine çeken Şilan Makal aynı zamanda yarışmanın efsanevi isimlerinden olan Nur Bozar’a olan benzerliği ile de dikkatleri üzerine çekiyor.Şilan yarışmaya Diyarbakır'dan katılıyor. 3 kardeş olan üniversitede kalmak istemiş ve giyinmeyi çok seviyormuş. Koyu Galatasaray taraftarı olduğunu belirten Şilan...
  5. Didem Akın İşte Benim Stilim'in Elenen Yarışmacısı Oldu

Didem Akın İşte Benim Stilim'in Elenen Yarışmacısı Oldu

Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu, Uğurkan Erez ve Öykü Serter’le İşte Benim Stilim’e bu hafta Deniz Akkaya ve Murat Başoğlu konuk jüri olarak katıldı Deniz Akkaya ve Murat Başoğlu, haftanın konseptine uygun giyinmeye çalışan yarışmacılara yorumlar yaparken, Reyhan Karaca, Emir ve Gülçin Ergül seslendireceği şarkılar ile izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşatıı. Bu haftaki konsept;...

Sayfayı Paylaş