gebe
  1. cücük

cücük Forum Okuru

Iste size leziz bir Lahana corbasi tarifi.....

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında cücük tarafından paylaşıldı.

lahana çorbası,ender saraç lahana çorbası,lahana çorbası diyeti,lahana çorbası diyeti ender saraç,lahana diyeti ender saraç meleklerim iste size leziz bir Lahana corbasi Tarifesi...

Toksin atıcı bir çorba tarifi veriyor Ender Saraç. Lahana çorbası ile toksinlerden kurtulabilirsiniz. Ender Saraç üç günlük toksin atıcı diyet programında yer alan lahana kürü nasıl yapılır?

Ender Saraç Lahana Çorbası

Malzemeler:

1 Adet Beyaz Lahana (kara lahana olmaz)

1 Tatlı Kaşığı kadar Zeytinyağı, Kimyon,toz zerdeçal, toz zencefil

1 atımlık Tuz

3-4 Diş Sarımsak

1 Adet Büyük soğan

6-7 Adet Maydanoz (sapları da atılacak)

2-3 Adet Sivri Biber ( hafif acı olacak)

Hazırlanışı: Malzemelerimizi bir tencereye atıp kaynatıyoruz. Pişme süresi beyaz lahananın haşlandığı vakittir. Mikser ya da blenderdan çekiyoruz. Karışımımız bir termos ya da uygun bir kapta saklanabilir.

Uygulama: 1 Gün içinde lahana çorbasından toplam 2- 2,5 litre içilir.

Iste size leziz bir Lahana corbasi tarifi..... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bebeğiniz için leziz ve besleyici bir yemek ızgara köfte tarifi

bebeğiniz için leziz ve besleyici bir yemek ızgara köfte tarifi

bebekler için köfte tarifi bebekler için köfte yapımı bebek tarifi bebek köftesi nasıl yapılır köftesi Izgara Köfte (70Kal, 6gr protein) (1 porsiyon) 30 gr. yağsız iki kere çekilmiş dana kıyma çok az ekmek içi çok az maydanoz HAZIRLANIŞI: Ekmek içi az ıslatılır maydanoz ve kıyma...
  2. Brokoli corbasi tarifi (Resimli)

Brokoli corbasi tarifi (Resimli)

brokoli corbasi tarifi brokoli corbasi nasil yapilir resimli brokoli corbasi tarifi brokoli corbasi tarifi nasil konulari burada melekler Sevgili Melekler, Uzun zamandir yapmak istedigim fakat bir turlu cesaret edemedigim brokoli corbasi tarifimi en sonunda yaptim :D Brokoliyi normalde haslayip limonlayip yemesine bayilirim, biraz iddiali bir tadi oldugundan herkes kolay kolay sevmeyebiliyor...
  3. Iste size bir kac istah kesen bitkiler....

Iste size bir kac istah kesen bitkiler....

istah kesen bitkiler, istah kesen seyler, istah kesen yiyecekler Meleklerim diyet yaparken bazen daha bi istahli oluyoruz, yasak oldugu icinmi ne dahada cok acikiyoruz sanki. Bunlarin önüne gecmek icin size istah kesen bir kac bitki öneriyorum. Allah c.c. kolaylik versin...... Hangi bitkiler istah kesiyor? Adaçayı: Zayıflamak isteyenler tarafından iştah kesici olarak kullanılıyor. Çay ve...
  4. Meleklerim iste size leziz bir balik yemegi tarifi

Meleklerim iste size leziz bir balik yemegi tarifi

diyet yemekleri, diyet yemekleri tarifi Meleklerim iste size leziz diyet balik yemegi tarifi.... Balık Kebabı Konu balık olunca benim için akan sular duruyor. Çünkü balığı sağlıklı olmasının yanı sıra tadı sebebiyle de çok seviyor ve herkesin haftada iki kez yemelerini öneriyorum. Bildiğiniz gibi kolesterol içermeyen, damar ve kalp dostu omega 3 yağların en zengin kaynağı balıktır. Bir...
  5. Midyeli Bir Lezzet Midyeli Lahana Dolması Tarifi

Midyeli Bir Lezzet Midyeli Lahana Dolması Tarifi

midyeli lahana sarması midyeli lahana dolması Valla ben ilk defa duydum melekler :) Midye tava, midye dolma bilir ve severim de midyeli lahana sarmasını ilk defa duyuyorum. Doğal olarak sizlerden de duymayan varsa paylaşmak istedim. :) İşte midyeli lahana sarması için malzemeler.. :) 1 büyük lahana 100 adet midye içi 1.5 su bardağı pirinç 6 soğan Yarım su bardağı sıvıyağ 1 su bardağı...

Sayfayı Paylaş