gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

iyi şanslar msjı

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

başarı dileme mesajları sınav için başarı dileme mesajları sınavda
    • İyi şanslar dilerim
    • Bu önemli sınavında kalbimiz hep seninle, başarılar dilerim
    • Önündeki bu engeli aşman dileklerimizle, bol şans
    • Dualarımız hep seninle, bol şans dileriz
    Sana bir öpücük yoluyorum, bu öpücüğü sakın silme, çünkü o senin şansın olacak

iyi şanslar msjı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. iyi yolculuklar msjı

iyi yolculuklar msjı

DOSDOGRU BiR YOLDA HiC AKSAMADAN SU GiBi GiDiP GELMEN DiLEGiYLE, iYi YOLCULUKLAR. YOLCULUK NEREYE OLURSA OLSUN, DONUSUN BiZiM EVE OLSUN! :) KENDiNE DiKKAT ET, iNiNCE MUTLAKA HABER VER. iYi YOLCULUKLAR... DUNYA KAZAN, SEN...
  2. Ebru Gündeş - İyi Şanslar

Ebru Gündeş - İyi Şanslar

Zorla tutamam gidene yol yakışır Aşk bir kalp yarasıdır zamanla unutulur Senle ayrıldık ne denir ki hayırlısı Gönlümün kapısını yeni bir aşk çalabilir Yanmam yıkılmam senin ardından yar Öteki aşıklardan büyük farkın var Bir gidene kal demem asla İki ezdirmem kendimi aşka Üç düşman olup ayrılmak yakışmaz Sana son sözüm iyi şanslar(2)
  3. Meleklerim iyi şans dilediğiniz tüm arkadaşlarınıza okutun

Meleklerim iyi şans dilediğiniz tüm arkadaşlarınıza okutun

sevinçler paylaştıkça artar üzüntüler paylaştıkça azalır . Bu yazıyı okumanız sadece 30 saniyenizi alacak, ve sonunda hayata ve ilişkilere bakış açınız değişecek.!!! İleri derecede hasta iki adam aynı hastane odasındaydılar. Adamlardan birinin her öğleden sonra 1 saatliğine oturmasına izin veriliyordu, ciğerlerindeki suyun süzülmesi için. Bu hastanın yatağı odadaki tek pencerenin tam...
  4. İyi Şanslar Chuck  (Good Luck Chuck) Filimi!

İyi Şanslar Chuck (Good Luck Chuck) Filimi!

iyi şanslar filmi iyi şanslar chucky chuck chuck fragman şanslı chucky Isparta günleri benim için başladı ve her geçen gün daha çok film izlemeye başladım. Bugün 2007 yapımı bir komedi filmini izledim. Eğer daha önce izlemediyseniz mutlaka izlemelisiniz! Dane Cook ve Jessica Alba’nın başrollerde yer aldığı film arkadaş ortamında, yalnızken yada gülmek istediğinizde kesinlikle güzel bir...
  5. iyi Şanslar Mesajları

iyi Şanslar Mesajları

şansla ilgili güzel sözler şansla ilgili sözler bol sans mesajlari şans mesajları sans mesajlari iyi şanslar diliyorum hayatında sana canım benim! Umarım Bu Sınavı Başarı Sevgi Ve özgüvenle geçersin canım iyi şanslar. Şanslar senin Hayatında Olsun En büyük Şans iSe Seni gerçekten Seven biri Olsun Hayatında iyi şanslar. Yeni Başladığın iş hayatında Sana Başarı Mutluluk Güven Ve iyi...

Sayfayı Paylaş