gebe
  1. melegim

melegim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0

iyiki bekarım dıyenlere

Konu, 'Kadınca' kısmında melegim tarafından paylaşıldı.

NE MUTLU BEKARIM DİYENE !!! Öncelikle bekarlar okusun....

Millette bir telaş, bir başkaldırma:
    "Bu yaşa geldim hala gönlüme göre birini bulamadım!
    Allahım ben hiç evlenemeyecek miyim yoksa?..
    Yalnızlık benim kaderim mi?"
    Bütün bu sızlanmaların nedeni ne biliyormusunuz, insanlara rahat batıyor kardeşim, rahat..
    Bu mutsuz insanlara aslında mutlu olmaları için ne kadar çok
    nedenleri olduğunu göstermezsem vicdan azabından uyuyamam.

İşte Yalnızlığın Dayanılmaz Hafifliği:

1) Sabah işe gitmeniz gerekiyor ve kendinizi hiç iyi
    hissetmiyorsunuz. Ne mutlu size! İstediğiniz kadar surat asabilirsiniz. "Sabah sabah bu ne surat" diyen birisi yok yanınızda...
    2) Akşam işten eve gelince kendinize güzel bir ekmek arası sandviç
    hazırlayın. Oh! Ne güzel, yemek, bulaşık derdi de yok, dünkü bulaşıklar mı? Boşverin, sizden hesap soracak kimse yok ki...
    3) Gece yatağınıza yattığınız zaman 300 kere yatakta dönün, yorganı
    istediğiniz kadar çekin. Gün gelip yatağın kıyısında soğuktan titreyerek "ahh, ah, neydi o sıcacık yatağımda yayıla yayıla yattığım günler " diyeceğinizi unutmayın...
    4) Tanıdığınız bütün bayanları, bayları (aranızda duygusal bir bağ
    olması gerekmiyor) yemeğe davet edin, onlara şiirler okuyun, mektuplar yazın. Nasıl olsa ileride annenize giderken bile yazılı izin kağıdı almanız gerekecek!
    5) Arkadaþlarınızla dışarıda eğlenmeye çıktığınız akşamlar masayı en
    son siz terkedin. Saat 24:00' te ayrılmak zorunda kalan, gece boyunca cep telefonuyla eve hesap vermek zorunda
    kalan arkadaþlarınızın size imrenerek bakmasının tadını çıkartın!
    6) Resim yeteneğiniz mi var? Hiç durmayın resim yapın. Gitar çalın,
    satranç oynayın. Çünkü ileride ev işlerinden bunlara ayıracak zamanınız olmayacak.
    7) Ocakta mıyız? Bakın ne kadar şanslısınız! Maaşınızın yarısını
    çocuğun eğitim giderlerine ayırmak zorunda değilsiniz. Şimdi içiniz sızlamadan olmayan çocuðunuzun eğitimi için ayırmanız gereken parayı gidin zevkle harcayın!
    8) Takvime bağlı olmanıza da gerek yok. Nasıl olsa aybaşında maaşınızı elinize veriyorlar. Takvimler doðum günleri, evlilik yıldönümlerini unutmamak içindir. Sizin başınıza yumruk yemek gibi bir sorununuz olmadığına göre...
    9) Sabaha kadar bilgisayarınızın başında oturun. Nasıl olsa yakında
    "hemen bir mailcheck yapıp çıkacağım" diyeceğiniz günler gelecek.
    10) Evli arkadaşlarınızdan uzak durun. Rahatınızı kıskandıkları için
    sizi sabote etmeleri olasılığı vardır. "Tam sana göre" diyecekleri en az bir kız kardeş, iki baldız, dört teyze kızı ve beş komşuya sahiptirler
    !

2. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: iyiki bekarım dıyenlere
    canim tsk ederim bekarligimin tadini cikariyorum simdilik:)

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Ce: iyiki bekarım dıyenlere

işte buuuuuuuuu :peace: yaşasın sultanlığım hanedanlığım ben bir sultanım :789:valla okuyunca tekrardan yaşasın bekarlıkkkkk :dp8:

iyiki bekarım dıyenlere konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bekar Patates

Bekar Patates

Bekar Patates Yemek Adı : Bekar Patates MALZEMELER 4 adet haşlanmış patates 1 adet haşlanmış havuç 1 kase yoğurt 1 kaşık mayonez 1 tatlı kaşığı domates salçası 4 diş sarımsak tuz, 2 çay kaşığı nane, 1 çay kaşığı dövülmüş pul biber 1 yemek kaşığı tereyağ 2 yemek kaşığı sıvıyağ Bir tutam maydanoz HAZIRLANIŞI Haşlanmış patatesler ile havuç sıcak sıcak soyulur ve salata...
  2. Bekar

Bekar

Rüyada görülen bekar erkek, toplum hayatı ile ilgili bir haber, bekar kız ise hoşlanılan bir işten gelecek kısmettir. Tabii bunların çirkin olmaması gerekir.Bekar bir kadın veya erkek görmek,başınızdan bir evlilik geçeçeğine işarettir.
  3. Kıvırcık sactan usandım dıyenler

Kıvırcık sactan usandım dıyenler

Esnek, canlı ve dolgun buklelere sahip olmak zor değil. İmrenilecek bukleler için tavsiye ve ipuçlarına göz atın. Buklelerin havalı ve esnek olabilmesi için saçın... - Sağlıklı olması; yani yeterince beslenmiş olması gerekir. Çünkü sebum uzun saçı en uç noktasına kadar besleyemez. Bu nedenle her yıkamadan sonra saç tipine uygun bir bakım ürünüyle saçınıza bakım yapılması gerekir. Saça dipten...
  4. msn 'm cansız dıyenler

msn 'm cansız dıyenler

:puha:* uzun lafın kısası : UL * Bebeğinizin altına yapmasını istemiorsanız çevirin üstüne yapsın. * Yarasa çok faydalı bir hayvandır. Öyle olmasa yaramasa derlerdi. * Bu erikson, başka erik yok. * Kadın hakkı yoktur çünkü hakkı erkek ismidir. * En son gülen sen olacaksın. . .çünkü geç anlıyorsun. * Allah'ım kendim için birşey istemiorum. Sadece anneme elma yanaklı sütun bacaklı bal dudaklı...
  5. Bekar meleklerime

Bekar meleklerime

Sevgili bekar meleklerim,ben niye halen bekarım diye kara kara düşünmeyin ve aşşağıdaki yazılı maddeleri okuyun:)Belki faydası olur ve yakında sizlerde evlenenler kervanına katılırsınız:):) 1.Eğer gerçek aşkı asla bulamayacağınızı düşünüyorsanız bulamazsınız: Siz oturup karalar bağlarken ve aşkın gelip sizi bulmasını beklerken belki de o yanınızdan geçip gitti bile. Sizse gözlerinizi...

Sayfayı Paylaş