iyiki bekarım dıyenlere

melegim

Yeni Üye
Üye
iyiki bekarım dıyenlere
NE MUTLU BEKARIM DİYENE !!!

Öncelikle bekarlar okusun....

Millette bir telaş, bir başkaldırma:
"Bu yaşa geldim hala gönlüme göre birini bulamadım!
Allahım ben hiç evlenemeyecek miyim yoksa?..
Yalnızlık benim kaderim mi?"
Bütün bu sızlanmaların nedeni ne biliyormusunuz, insanlara rahat batıyor kardeşim, rahat..
Bu mutsuz insanlara aslında mutlu olmaları için ne kadar çok
nedenleri olduğunu göstermezsem vicdan azabından uyuyamam.

İşte Yalnızlığın Dayanılmaz Hafifliği:

1) Sabah işe gitmeniz gerekiyor ve kendinizi hiç iyi
hissetmiyorsunuz. Ne mutlu size! İstediğiniz kadar surat asabilirsiniz. "Sabah sabah bu ne surat" diyen birisi yok yanınızda...
2) Akşam işten eve gelince kendinize güzel bir ekmek arası sandviç
hazırlayın. Oh! Ne güzel, yemek, bulaşık derdi de yok, dünkü bulaşıklar mı? Boşverin, sizden hesap soracak kimse yok ki...
3) Gece yatağınıza yattığınız zaman 300 kere yatakta dönün, yorganı
istediğiniz kadar çekin. Gün gelip yatağın kıyısında soğuktan titreyerek "ahh, ah, neydi o sıcacık yatağımda yayıla yayıla yattığım günler " diyeceğinizi unutmayın...
4) Tanıdığınız bütün bayanları, bayları (aranızda duygusal bir bağ
olması gerekmiyor) yemeğe davet edin, onlara şiirler okuyun, mektuplar yazın. Nasıl olsa ileride annenize giderken bile yazılı izin kağıdı almanız gerekecek!
5) Arkadaþlarınızla dışarıda eğlenmeye çıktığınız akşamlar masayı en
son siz terkedin. Saat 24:00' te ayrılmak zorunda kalan, gece boyunca cep telefonuyla eve hesap vermek zorunda
kalan arkadaþlarınızın size imrenerek bakmasının tadını çıkartın!
6) Resim yeteneğiniz mi var? Hiç durmayın resim yapın. Gitar çalın,
satranç oynayın. Çünkü ileride ev işlerinden bunlara ayıracak zamanınız olmayacak.
7) Ocakta mıyız? Bakın ne kadar şanslısınız! Maaşınızın yarısını
çocuğun eğitim giderlerine ayırmak zorunda değilsiniz. Şimdi içiniz sızlamadan olmayan çocuðunuzun eğitimi için ayırmanız gereken parayı gidin zevkle harcayın!
8) Takvime bağlı olmanıza da gerek yok. Nasıl olsa aybaşında maaşınızı elinize veriyorlar. Takvimler doðum günleri, evlilik yıldönümlerini unutmamak içindir. Sizin başınıza yumruk yemek gibi bir sorununuz olmadığına göre...
9) Sabaha kadar bilgisayarınızın başında oturun. Nasıl olsa yakında
"hemen bir mailcheck yapıp çıkacağım" diyeceğiniz günler gelecek.
10) Evli arkadaşlarınızdan uzak durun. Rahatınızı kıskandıkları için
sizi sabote etmeleri olasılığı vardır. "Tam sana göre" diyecekleri en az bir kız kardeş, iki baldız, dört teyze kızı ve beş komşuya sahiptirler
!

Ce: iyiki bekarım dıyenlere

işte buuuuuuuuu :peace: yaşasın sultanlığım hanedanlığım ben bir sultanım :789:valla okuyunca tekrardan yaşasın bekarlıkkkkk :dp8:

Geri