gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

izmirli yardım istioooooo

Konu, 'Çöplük' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

sevgili adminlerim ;
    benim avatarım yalan oldu sankii :)

:party:

musait olduğunuz bi ara degiştirebilir misiniz?

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: izmirli yardım istioooooo

hayır izmirli yalan olmadı elbette. bu aralar bu kullandığımız versiyonda problem var kimsenin avatarını değiştiremiyoruz. hatta kendimizinkileri bile en kısa zamanda durum giderilecektir mrk etme kendi ellerimle avatar yapcam sana :)

3. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

bende arada kaynadım falan sandımmm.. :zuha:

teşekkürler M.C. aVaTaRıMdA bİdE kOoOcAmAn iZmİrLİ yAzaCaK dİmii :)

4. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

hala ordada bişi yokkk .. ben çokk ugraştım beceremedimm degiştirmeyii... da çok mu bekliycemmmm :(

izmirli yardım istioooooo konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. izmirli kadınlar ;izmirli erkeklerr

izmirli kadınlar ;izmirli erkeklerr

İzmirli kadınlar, İzmirli erkekler Hep yeni yıkanmış balkonlarda mı yaşarlar? Yoksa akşam sefası çiçeği gibi ikindileri açılıp saçıldıkları için mi kalır insanın aklında o balkonlu, kadınlı İzmirli fotoğrafları? Hesapsız kahkaha atmasını... Ağzında şeker yuvarlar gibi dedikodu yapmasını... Sokaktan tek kişilik bir fener alayı gibi geçmesini... Yeni yıkanmış balkonların ılık betonunda pempe...
  2. izmirli olmak

izmirli olmak

*Eğer "kordon" dendiğinde aklınıza elektrikli ev aletlerinin dışında bir yer ismi geliyorsa, * "Körfez Kokusu" nedir biliyorsanız. * 35 ve 35,5 kavramları size bir şey ifade ediyorsa, * "Gevrek", "Çiğdem", "Domat", "Nohut" gibi kavramları kullanıyorsanız, * "Boyoz" kelimesi size bir şeyler hatırlatıyorsa, *...
  3. <<izmirli kadınlar<<

<<izmirli kadınlar<<

izmirli kadınlar izmirin kadınları izmir kadınları izmirin en güzel kadını izmirli güzel bayanlar İZMİRLİ KADINLAR Hep yeni yıkanmış balkonlarda mi yaşarlar? Yoksa aksam sefası çiçeği gibi ikindileri açılıp saçıldıkları için mi kalır insanın aklında o balkonlu, kadınlı, İzmirli fotoğraflar? Hesapsız kahkaha atmasını... Sokaktan tek kişilik bir fener alayı gibi geçmesini... Erken yasta...
  4. İzmİrlİyİm İzmİrlİ

İzmİrlİyİm İzmİrlİ

İzmİrlİyİm İzmİrlİ -Eger "Kordon" dendiginde akliniza elektrikli ev aletlerinin disinda bir yer ismi geliyorsa... -Kordon'da güneşin batışını izlemenin bir ayrıcalık olduğunu düşünüyorsanız.. -"Körfez Kokusu" nedir biliyorsaniz... -35 ve 35,5 kavramlari size bir sey ifade ediyorsa... -"Kalbim Ege'de Kaldı" şarkısını kendinizle...

Sayfayı Paylaş