gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Japonların Ev Dekoru

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Japonlar zekiliklerinin yanında baya da zevklilermiş doğrusu.ben bu tasarımları çok sevdim ve beğendim.bakalım japonların evlerini siz de beğenecek misiniz???

2. orkide

orkide Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    38
    valla yiğidi vur hakkını yeme demişler güzel bir dizaynları var adamların yani :hayal:

3. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    Hepsi öyle güzel ki ben yine seçemedim :) Her dekorun kendine has güzelliği var.
    Teşekkürler paylaşım için.

Japonların Ev Dekoru konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ev dekorunda çiçekler

Ev dekorunda çiçekler

Eve ruh katan çiçeklerinizi evinizin hangi bölümlerinde ve nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız bu fikirleri dikkate alın! - Bir köşeye atmış olduğunuz dededen kalma eskileri değerlendirin. Eski testiler, antika çaydanlıklar, klasik semaverler hatta kırık toprak testiler çiçekler ile buluştuğunda satın alamayacağınız birer güzellik oluşturabilirler. - En güzel bulduğunuz vazonuzu,...
  2. Hayalimizdeki Evi Dekore Ediyoruz

Hayalimizdeki Evi Dekore Ediyoruz

dekore edilmiş evler dekore edilmiş ev modelleri güzel evler en güzel kompakt vitrin Burada herkes hayalindeki evi döşesin, beğendiği oturma gruplarını, istediği mutfağın tarzını anlatsın, resimlerle göstersin... Mutlaka koymalıyım dediğiniz bir halı mı var? Yoksa tasarımlarını çok beğendiğiniz daimi markalar mı tercihiniz? Ya küçük detaylar? Bu odayla hangi renk uyum sağlar? Hadi herkes...
  3. Japonların Ev Dekorasyonları

Japonların Ev Dekorasyonları

ev dekorları ev dekorasyonları japon evleri dekorasyonlari dekorlari Japonların herşeylerini öğrendik... Artık nasıl giyindiklerini neler yediklerini herşeylerini biliyoruz ama bilmediğimiz ev dekorasyonları kaldı sadece...Akıllı minik insanlar bakalım evlerini nasıl dekore ediyorlarmış... Merak edenlere japon ev dekorasyonları :tik:
  4. Lila renkli ev dekoru

Lila renkli ev dekoru

lila rengi lila renk dekorasyon ev dekorasyonu renkli oturma grupları Şu sıralar ev dekorunda çok rastlıyorum lila rengine.Sanki herkez anlaşmış gibi evini lila ile dekor ediyorlar.Lila eve yakışıyor özelliklede a'dan z'ye lilaya döşendiği zaman hoş görüntü çıkıyor.Eğer sizde lila rengini seviyor ve evinizi bu şekilde dekor etmek istiyorsanız sizler için birkaç önerim var bakalım...

Sayfayı Paylaş