jellibon gurubu

Cevap: jellibon gurubu

yha tartılara sinir oldum hangisi doğru sölüyor yha..biri 68 gösteriyor biri 70:(hangisine inancağımı şaşırdım nerey gitsem tartııyorum onlarda değişik değişik gösteriyor...neyse artık benim hedefim 55 canım sonra tartıda 70 gösterdi 65 oluncaya kadar bişe yemiycem 65 olunca eşim kocaman bir pasta yaptıracakmışş...65 oldummu gerisi iplik söküğü gibi gelirrr...ha gayret başarıcazzzzzzz....

inşallah canım bende öle yapıcam bakalım allah sabır kuvvet versin bu gün birbuçuk saat yürüdüm canım çıktıııı

evet kıslar daha ciddi bir iş içine girelim ve hedefimize ulaşalım dimi.
öncelikle şu anki kilonuzu yazın hedfinizi yazın yaşınız ve boyunuzu yazın. öyle aç kalarak diet yapmanızı istemiyorum. kesinlikle 6 öğün yenilecek. ve sağlıklı iseniz yapın. öreneğin kalp,şeker,kolastrol vasire varsa yapmayın. mutlaka dietisyene gidin çünkü yemeniz gerekenler sağlıklı bir insandan çok farklı olacak. siz yazın ben not alacağım. şöyle 1 veya 2 gün bekleyelim bakalım katılımcılar ne kadar olacak.ve sonra tarihi belirleriz

her hafta bildirim yapılacak
yenebilecekler ve yenilemicekleri yazacağım
ödül yok çünkü verdiğiniz kilolar size güzel bir ödül olacak
mutlaka ama mutlaka spor yapmanız gerekecek
evde aletim yok diyorsanız internetten topsuz plates hareketleri var araştırın bulun ve yapın sporsuz hiç birşey olmaz ve vücudunuz sarkar.ilk etapta kaçamaklar yok sonra ödüllerimiz başlıycak... kaçamaklarımız yani ama çok olmıycak

haydi bakalım melekler helşe bi yazında
kuralları kaideleri yazarım kolay gelsin ama ciddi olarak başlayın

ben geldimmmmm :D:D çok şükür sağlıklıyım 3 yıl önce bıraktım ama siyah kuşak 2.dan taekwondocuyum maçlar sayesinde diyet konusunda baya bir bilgiye sahibim diye düşünüyorum elimden geldiğince bilgilerimi paylaşırım :) jelli doğru söylüyor, aç kalarak yada su kaybı sağlayarak yada tek yönlü beslenerek kilo vermek en yanlış yöntem, böyle yöntemle verdiğimiz kiloları çok kısa zamanda fazlasıyla alırız. ben 80 kilodan 60 kiloya düştüm, spor ve dengeli beslenme sayesinde sporu bıraktıktan sonra 2 kilo aldım 62 de kaldım ama son aylarda kullandığım yumurtlama ilaçları 4-5 kilo kadar almama sebep oldu şimdi onlardan kurtulma zamanı :) haydi kızlar bizim durumumuzda olanlar varsa buraya :D

boyum; 165cm

tarih kilom (kg)

24.03.2009 ..................... 66.5

tamam tatlım.lütfen dengeli kilo bverelim ne kadar hızlı verirsek o kadar ki daha fazlasını geri alacağımıza emin olun

:D valla süper bir itici güç olacak :D en güzelide ödülü tam yaz arefesi güzel zinde bir vücut :D:D

boy 1.65 kilo 80 yaş 33 katılım tarıhı 24 03 2009 hadı hayırlısı hedef kılom 60

Son düzenleme:

Boyum 1,68cm Sabah tartıldım 71kg :( hayatımda çıktıgım en fazla kilom:( :( hedef kilom ve daha önce bana doktorumun onerdiği kilo 58kg... Katılım tarihim 24.03.2009... benide aranıza alırsanız sevinirrim... umarım en kısa zamanda saglıklı şekilde kilo veririmm.. spor olarak yüzme yeri araştırıyorum ankaradaa, bulursam hemde uygun fiyata çok sevineceğim... jeliboncum 6 öğünede dikkat edeceğimden emin olabilirsin cunku açlığa pek gelemiyorum ben.. bütün yarışmacı arkadaşlara başarılar diliyorum..

Geri