jellibon gurubu

Cevap: jellibon gurubu

canım benim evet bak ben diet bölümüne kişisel diet diye birşey açtım bak oraya canım kişisel diyetini çıkar uygula

ecet canım 2 gün mühlet sonra yarışmaya başlanıyor.inşallahhhhh

Merhaba jeliboncum ben de katılmak istiyorum aranıza :)Ne yaparsam yapayım bi türlü kilo veremedim.Su içsem yarıyor diye bir tabir var ya işte öyle.Sizden tavsiyelerinizi bekliyırum. Boyum 1.65 kilom 77 :( sorunlu bölgelerim basen ve bel... 55 max 50 min olmak istiyorum çok zooorr :D ama

Son düzenleme:

selam boyum 1 55 kilom 73 durmadan kilo alip verioyrum tuturamadim bir turlu dnegelyi bir onerinirz varsa bekliyorum umarim benide araniza alirsiniz selamalr

canım jelim ya helal sana ne güzel zayıflamaya başladın bende bir haftadır lahana kürü uyguluyorum şimdilik pek etkisi yok 7 hafta sürecek kür inşallah kilo verebilirim beyaz ekmek yemiyorum çavdar ekmeği yiyorum sigarayı bıraktıktan sonra birkaç kilo aldım

şu an kaç kiloyum bilmiyorum evde baskülüm yok daha doğrusu benim ufaklık bozdu en son 59 kiloudum boyum 1.61 inşallah ideal kilom olan 52 ye düşecem benimle neler uyguladığınızı paylaşırsanız çok sevinirim...

boy : 165 cm
kilo : 66.5 kg
hedef kilo : 60 kg

ben 60 kilonun altına düştüğüm zaman çok çirkinleşiyorum yanaklarım falan kayboluyor diş yapım biraz iri olduğu için dişlerim çok ön plana çıkıyor o yüzden 60 benim için ideal :D:D:D

tamam canım sağlığınızı da göz önüne alın lütfen rica ediyorum sağlık sorununuz yoksa katılın. yarın başlıyoruz bugün son kızlar hadi bakalım. kişilsel diyetinizi çıkarın mutlaka. sorularınızı yazın cevaplamaya çalışırız.... aç kalmak yok sakın öğün atlamakta yok muhakkak 6 öğün olacak yoksa asla kilo vermezsiniz unutmayın . hadi allah yardımcımız olsun ben 3 gündür sapıtmıştım bu gün başladım bakalım tekrar.

kilo:64

boy:1.62

hedef:55 kilo

önceki kilo 70 ti 64 de düştümm daha önceki kilom 45 idi:D:D:D

Geri