gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Kadehtem mumluk olmuş süper olmuş

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Kadehtem mumluk yapımı Mumluk modelleri
    Mumluk modellerine bakmayı çok seviyorum. Gördüğüm yerde dayanamam alırım. Ama bu mumluk örneğinde almam değil yapmam gerekecek. Yapımı ise çok basit. Kadehi alıyoruz, ters çeviriyoruz üzerine mum koyuyoruz kadehten mumluk oluyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 8 Haziran 2012
Kadehtem mumluk olmuş süper olmuş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hangi Süper Gücünüz Olsun İsterdiniz?

Hangi Süper Gücünüz Olsun İsterdiniz?

:D Diyelim ki size bir güç hakkı tanınıyor, siz hangi süper gücü tercih ederdiniz?
  2. Süper Kadın Olun

Süper Kadın Olun

Gerçek dünyaya adım attığınızda ilk olarak, okulda öğrendiğiniz pek çok şeyin zaman kaybı olduğu hissine kapılırsınız. Kimse size, bir partiyi nasıl canlandırabileceğinizi veya en iyi yemeği nasıl pişireceğinizi, kısacası günlük hayatta gerçekten ihtiyacınız olacak pratik bilgileri öğretmez. Bu işe bir son vermek için özel bir dosya hazırladık ve konularında uzman olan isimlerden...
  3. süper mumluklar

süper mumluklar

hanımların gözdesi mumluklarr evinize uyanı secinn bakalım arkadaslarımm..............
  4. süper mini,si  hadise oldu

süper mini,si hadise oldu

Hadise'nin Mersin'de verdiği konser için seçtiği kırmızı mini elbisesi hadise yarattı. Sanatçı Hadise Bank Asya 1. Lig takımlarından Mersin İdmanyurdu'nun sezon açılışı ve 85. kuruluş yıl dönümü kutlamaları kapsamında Tevfik Sırrı Gür Stadı'nda sahne aldı. Giydiği kırmızı elbise ile dikkati çeken Hadise sevilen parçalarının yanı sıra İngilizce eserler de seslendirdi. Zaman zaman...
  5. süper günaydın mesajları 2013 olsun

süper günaydın mesajları 2013 olsun

Kızlar 2013 yılının ilk sabahından başlamak üzere sevdiğime atabileceğim süper günaydın mesajları arıyorum.Yardım edin :D

Sayfayı Paylaş