gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Kadınca İtiraflar

Konu, 'Kadınca' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

kadınca itiraflar Kadınların kendilerine bile bazen zor itiraf ettiği gerçekler var... Neler olduğunu öğrenmek ister misiniz?
    Hayır demeyi severiz!
    • Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider.
    • "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır.
    • Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinden kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız.

Ağlamak silahımızdır!
    • İsteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız.
    • Terk edildiğimizde veya reddedildiğimizde üzüntümüzü gidermek için sığınacak bir omuz ararız. Bu da genellikle eski sevgilimizdir.
    • "Çok sarhoştum, bir şey hatırlamıyorum, aslında seni arkadaş, olarak görüyorum" sözlerini mutlaka kullanmışızdır. Amacımız karşımızdakinin gururunu kırmamaktır. Tabi bununla demek istediğimiz "kırılma ama seni beğenmiyorum veya senden hoşlanmıyorum".

Unuttuk deriz!
    • Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna gideriz.
    • Gururumuz incindiğinde bunu düzeltecek ve her aradığımızda yanımıza gelecek bir erkek mutlaka vardır.
    • Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omzunda onun için ağlarız.

Unuttuk deriz!
    • En heyecanlı filmlerde bile o kendisini filme kaptırmışken biz neden elimizi tutmadığını düşünmekten filmi kaçırırız.
    • Daima rejim yaparız ama bunu sadece kilo verebildiğimiz zaman duyururuz.
    • Sabahları eşimiz uyanmadan, saç, baş ve diğer gerekli hazırlıkları yapmış oluruz.

Hürriyet

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Kadınca İtiraflar
    guzel paylsimdi canmm,emegine saglikk,

3. melegimeren

melegimeren Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

emeğine sağlık canım paylaşım için teşekkürler

4. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

meğine sağlık adminim unutmak kısmı beni tarif ediyoooo hep öle yaparım

5. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48
    yani unuttum derim işime gelmeyin ce diğerleri beni anlatmaz

Kadınca İtiraflar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. Kadınca İtiraflar...

Kadınca İtiraflar...

kadınca itiraflar Her kadının gönlünden geçen dilekler vardır. Keşke dedikleri bir sürü şey. İşte onlardan birkaçı... 1. Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider. 2. "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır. 3. Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları...
  3. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  4. Şok itiraf: ''121 kadınla yattım''

Şok itiraf: ''121 kadınla yattım''

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. kadınca itiraflar

kadınca itiraflar

kadınca itiraflar itiraflar kadınca itiraf 1. Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider. 2. "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır. 3. Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinden kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız. 4....

Sayfayı Paylaş