gebe
  1. İzmirella

İzmirella Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0

kadınca itiraflar

Konu, 'İtiraf Ediyorum' kısmında İzmirella tarafından paylaşıldı.

kadınca itiraflar itiraflar kadınca itiraf 1. Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider. 2. "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır.
    3. Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinden kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız.
    4. İsteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız.
    5. Terk edildiğimizde veya reddedildiğimizde üzüntümüzü gidermek için sığınacak bir omuz ararız. Bu da genellikle eski sevgilimizdir.

6. "Çok sarhoştum, birşey hatırlamıyorum, aslında seni arkadaş, olarak görüyorum" sözlerini mutlaka kullanmışızdır. Amacımız karşımızdakinin gururunu kırmamaktır. Tabi bununla demek istediğimiz "kırılma ama seni beğenmiyorum veya senden hoşlanmıyorum".[​IMG][​IMG][​IMG]

7. Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna gideriz.
    8. Gururumuz incindiğinde bunu düzeltecek ve her aradığımızda yanımıza gelecek bir erkek mutlaka vardır.
    9. Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omuzunda onun için ağlarız.
    10. Daima rejim yaparız ama bunu sadece kilo verebildiğimiz zaman duyururuz.
    11. Sabahları eşimiz uyanmadan, saç, baş ve diğer gerekli hazırlıkları yapmış oluruz.
    12. En heyecanlı filmlerde bile o kendisini filme kaptırmışken biz neden elimizi tutmadığını düşünmekten filmi kaçırırız.
    13. Özel bir gün değilse, en tatlı gülümsememizi bir şey rica edeceğimiz zaman kullanırız.
    14. En yakın kız arkadaşımızı sevgilimizden deliler gibi kıskandığımız için onlar hakkında sevgilimize dedikodu yaparız.
    15. "İlk duygusal ilişkim sensin" diyen her erkeğe inanmayız ama inanmak isteriz.
    16. Konu aşk olunca intikam almayı çok severiz.

alıntı

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: kadınca itiraflar
    emegine saglik canim geneli dogru ya

3. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0

3. Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinden kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız.(BUNU YAPMAYAN YOKTUR:D )HERHALDEEE::::):):):)

16. Konu aşk olunca intikam almayı çok severiz
    bunuda cok severız...
    paylasım ıcın saol bebısım:D

4. Beyazca

Beyazca Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

3. Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları süzüp hepsinden kalça, bel, bacak, yüz ve kıyafet güzelliğini kendimizle kıyaslarız.4. İsteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız.

5. ρємвє_мєℓєк

ρємвє_мєℓєк Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    hemen hemen hepsi doğru teşekkürler cnm

6. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0

Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omuzunda onun için ağlarız.......gerçekten bu doğru ve ben bunu yaptııım...hiç değmezmiiiş...

7. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    evet çoğu doğru gerçekten.. emeğine sağlık..:D:D

8. esra

esra Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

benim burda katılabileceğim şık yok gibi:D

9. gulll

gulll Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

4. İsteklerimiz reddedilirse bazen bunun için ağlamayı silah olarak kullanırız
    11. Sabahları eşimiz uyanmadan, saç, baş ve diğer gerekli hazırlıkları yapmış oluruz

işte bende bunlar var :D:D:D

10. xenophobie

xenophobie Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omuzunda onun için ağlarız... peki böyle bir erkekten vazgeçip normal bir erkeğe gider miyiz ? asla... Bulmacanın zoru güzeldir biz kadınlar çözülemeyen şeyleri severiz !!! Belkide biraz sadist ruhluyuz kendimize acı veren şeylerden mutluluk duyuyoruzdur. Üzülmek yıpranmak bize güç verdiğini düşünüyoruzdur belkide =) biz kadınlar kendimizi iyi biliriz. Ama asla kabullenmeyiz =)))

11. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113

7. Aslında her şeyi hatırlar ama sadece sorunlardan kaçmak için unutma yoluna gideriz.

Bana tek uyan bu şık olsa gerek..

Paylaşım için teşekkürler .. emeklerinnize sağlık melekler..

12. mavi_gözyası

mavi_gözyası Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    bence çok güzel bir paylaşım özellikle serseri erkek kısmı

13. terrada07

terrada07 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arasıra yaptıgım birşey:)

13. Özel bir gün değilse, en tatlı gülümsememizi bir şey rica edeceğimiz zaman kullanırız.

14. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

9. Hepimiz bize zarar vereceğini bildiğimiz halde serseri bir erkeğe tutulup hayatımızı karartır, bizi gerçekten seven kişinin omuzunda onun için ağlarız.
    çoğu doğru ama en çok buna katılıyorum.bile bile lades bi biz bayanlarda vardır heralde :D:D

15. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cogu dogru...

kadınca itiraflar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. İtiraflar :)

İtiraflar :)

abimle yattım *-yolcu-; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 28; Ülke: ABD Amerika’daki bir havaalanında çığlık çığlığa bir karşılama sahnesi görünce: “Bir de Türklere gürültücü derler” diye düşünmüştüm ki bağrışan kızlardan birinin Türkçe “Aaayy canııııım, neerrrde kaaldııııııaan” sözleriyle kendime geldim. *Turbulence; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 33; İl: Karabük GSM operatörünün ekonomik tarifesine geçmek...
  2. Kadınca İtiraflar...

Kadınca İtiraflar...

kadınca itiraflar Her kadının gönlünden geçen dilekler vardır. Keşke dedikleri bir sürü şey. İşte onlardan birkaçı... 1. Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider. 2. "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır. 3. Bir ortama girdiğimizde tüm kadınları...
  3. Kadınca İtiraflar

Kadınca İtiraflar

kadınca itiraflar Kadınların kendilerine bile bazen zor itiraf ettiği gerçekler var... Neler olduğunu öğrenmek ister misiniz? Hayır demeyi severiz! • Gerçek olmasa bile güzel olduğumuzu duymak genelde çok hoşumuza gider. • "Kolay kadın" imajı vermemek için çok istesek bile en az 3 kere "hayır" deriz. Ancak gerçekten sabırlı olanlar istediğini alır. • Bir ortama...
  4. itiraf

itiraf

Ayıbını, yanlışını ve günahını itiraf etmek yücelik ve şerefe, günahlarından tövbe ederek istikamet üzere olmaya, Birini öldürdüğünü itarf ettiğini görmek yöneticiliğe, velayete ve güvenli duruma delalet eder.Rüyada gizli bir şeyi itiraf etmek iyice incelemeden bir anlaşma yapmak demektir. Bazı kararlar verirken dikkatli olmalısınız anlamındadır. Rüyasında suçunu, günahını, yaptığı tatsız şeyi...
  5. Şok itiraf: ''121 kadınla yattım''

Şok itiraf: ''121 kadınla yattım''

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş