gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Kadının en mutlu olduğu yaş

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Ya ama benim bu yaşıma kadar çok var dayanıp mutluluğu yakalamam gerekiyor ozaman :D

Kadınların en mutlu olduğu yaş tespit edildi.
    İngiltere’de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada, kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi.

Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta, sabit bir işe, bir erkek arkadaş ya da kocaya, düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip oluyor. Hala 20′li yaşlarda olması da bu mutluluğu pekiştiriyor. Ancak 30 aşıldığında, kadınlarda yaşlanma paniği başlıyor.

2. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83
    Ben şuanda çok mutluyum 28de de mutlu olurum yaş önemli değil benim için:D

3. çatlak

çatlak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    yaşa az kalmış ama ben zaten çok muluyum bennn:26:

4. PeLiNiM

PeLiNiM Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    57
    Ödül Puanları:
    0
    Ben de mutluyum yaş bahane

5. * MuCiZé *

* MuCiZé * Forum Okuru

6. Reeny

Reeny Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    6-7 yılım kalmış iyi değerlendireyim ben :D

7. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    hele 39a bassınlar ne zaman ölücem diye korkular baslıyor bir türlü 40 olduklarını göremiyoruz :D

Kadının en mutlu olduğu yaş konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

En Güzel Olduğunuz Yaş Hangisi?

Bana göre kadın her yaşta bakımlı olduktan sonra güzeldir ama buda güzellikle alakalı değişik bir yaklaşım arkadaşlarım. Haberimizin Detayı Şimdiye kadar pek çok şey yazılıp çizildi. Ancak bu defaki araştırma, kadının hangi yaşta kendini iyi ve seksi hissettiğini tam bir sayı vererek belirtti. İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre, kadınlar kendilerini en çok 32 yaşında güzel...
  2. kadınların en çok mutlu oldukları yaş

kadınların en çok mutlu oldukları yaş

Ben bu araştırmayı sevdim.Yapılan araştırmalar bazen tam isabet denilcek cinsten oluyor ya:):) İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada bu yaş belirlendi. İngiltere'de 4 bin kadın ile yapılan araştırmada kadınların en mutlu zamanlarının 28 yaş olduğu belirlendi. Uzmanlara göre kadınlar bu yaşta sabit bir işe bir erkek arkadaş ya da kocaya düzenli bir gelire ve yakın arkadaşlara sahip...
  3. Kadınların en çok mutlu olduğu yaş

Kadınların en çok mutlu olduğu yaş

28 yaşında olmak Az önce ki bir yazımızda "bu devirde mutluluk zor iş" demiştik. Zira bununlada yetinmeyip "neden mutluluk zorlaştı" diye bir araştırma yaptık. Bir kadın sitesi olarak, elbette ki kadın mutluluğu üzerine araştırdık :) Nihayetinde, karşımıza çıkan sonuçlarda, kadınların en çok mutlu olduğu yaşın 28 yaş olduğunu öğrendik :) İşte haberimizin devamı Melek'ler;...
  4. Erkeklerin En Romantik Olduğu Yaş Açıklandı!

Erkeklerin En Romantik Olduğu Yaş Açıklandı!

bu konu erkeklerin romantik olduğu yaş ile ilgili bilgilere yer vermektedir. Her bayan romantik erkekleri beğenir. Özellikle özel günler de eşine ve sevdiğine süpriz yapan erkekler bayanların kalbini feth etmeye yetiyor:) Yapılan araştırmalar erkeklerin en romantik davrandığı yaşı belirledi. Buna göre erkeklerin en duygusal ve romantik olduğu yaş 53 olarak belirlendi. Buna göre eşinizin eğer...

Sayfayı Paylaş