gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

Kadınların asıl düşkünlüğü ayakkabı

Konu, 'Kadın Haberleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kadının en iyi dostunun ‘pırlanta’ olduğuna dair inancın yıkıldığını belirten araştırmacılar, kadının asıl düşkünlüğünün ayakkabı olduğunu, çarşıya çıkan kadınların en çok ayakkabı vitrinlerinin önünde zaman geçirdiğini belirttiler LONDRA - İngiltere’de bir derginin yaptığı araştırma, ülkede orta gelir düzeyindeki kadınların büyük bölümünün ayakkabı tutkusunun “İmelda Marcos sendromu” olarak adlandırılabilecek bir noktaya geldiğini ortaya koydu.

Woman&Home dergisinin araştırma sonuçlarına göre, 40 yaşın üzerindeki her 20 kadından birinin 100 çiftin üzerinde ayakkabısı bulunuyor.

Kadının en iyi dostunun “pırlantalar” olduğuna dair inancın bu araştırma sonuçlarıyla yıkıldığını belirten araştırmacılar, kadının asıl düşkünlüğünün ayakkabı olduğunu, çarşıya çıkan kadınların en çok ayakkabı vitrinlerinin önünde zaman geçirdiğini bildirdi.

40 yaşın üzerindeki orta gelir grubundan kadınların büyük bölümünün en az 19 çift ayakkabısının bulunduğuna işaret eden araştırmacılar, kadınların yüzde 5’inin ise 100 çiftten fazla ayakkabısı olduğunu belirtti.

1500 kadının ayakkabı koleksiyonu ve ayakkabı alışverişiyle ilgili tavrının mercek altına alındığı araştırmada, kadınların her yeni çift ayakkabıyı satın aldıktan sonra “suçluluk duyduğunu” da bildirdi.

Bu arada 40 yaşın üzerindeki kadınların yüzde 65’inin kendilerini, yüksek topuklu ayakkabılarla olduklarından daha genç hissettiklerine de dikkat çeken araştırmacılar, kadınların yüzde 40’ının ayakkabı almayı her türlü alışverişten daha çekici bulduğuna işaret etti. Buna karşılık kadınların yüzde 20’sinin mücevher, yüzde 17’sinin ise ünlü modacıların tasarladığı çantaları almayı tercih ettiği ortaya çıktı.

Kadınların asıl düşkünlüğü ayakkabı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. asıl maksadım!

asıl maksadım!

Görmeyince gönül divane olur, Hizmet etmek için pervane olur. Bulamaz derdine ilaç, bu şaşkın, Gece gündüz yanar nârıyla aşkın. Suya bakmak ile susuz kanar mı? Susuz kalan susayanı kınar mı? Gönül arzuluyor sohbetlerini, Ümitle bekliyor himmetlerini. Bütün ömrüm geçip gider hebâya, Gönül razı olmaz bir merhabaya. Himmet etmesini niyaz ederdim, Korkma sırrımızı saklarım derdim. Şudur...
  2. Kadınların vazgeçilmez tutkusu ayakkabı

Kadınların vazgeçilmez tutkusu ayakkabı

Kadınların vazgeçilmez tutkusu ayakkabı Her geçen gün yeni ve ilginç modellerin üretilmesine rağmen, kadınlar, hala sivri burunlu ayakkabıları tercih ediyor. İki sezon boyunca vitrinleri süsleyen sivri burun ayakkabılar, gelecek yıl da egemenliğini sürdüreceğe benziyor. Dar ve uzun etek modasına paralel olarak yine sivri burun ayakkabılar revaçta. Klasik ve şık ayakkabı giymeyi...
  3. oğlumun bana düşkünlüğü

oğlumun bana düşkünlüğü

erkek çocuğun anneye düşkünlüğü çocuğun anneye düşkünlüğü bebeklerin bebeğim bana çok düşkün oğlumun bana ilgisi 2 yaşında oğlum var babasıyla iş nedeniyle ayrıyız şu an izinde geldi ama oğlum hala alışamadı babasına onlayken bile anneye gidcem,sen git diyo odadan çıkınca ağlıyo gece hep beni istiyo offf ya ben napcam ben çalıştığım içinde çocukta bırakıp gideceğim korkusu var çocuğumun...
  4. Ayakkabı tercihi kadınların kişiliğini yansıtıyor

Ayakkabı tercihi kadınların kişiliğini yansıtıyor

Ayakkabı tercihi kadınların kişiliğini yansıtıyor! Fransız psikologlar kadınların kişilikleriyle seçtiği ayakkabılar arasında bir bağ olduğunu keşfetti. İşte Psicologia e Salute isimli dergide yayınlanan araştırmanın sonuçları… Araştırmayı yürüten uzmanlar düşük özgüven nedeniyle bir şekilde diğerlerinden “yukarıda” olmak isteyen kadınların ne kadar yükseklikte ayakkabılar tercih ettiğini...
  5. Her Kadında Bulunması Gereken 5 Ayakkabı!

Her Kadında Bulunması Gereken 5 Ayakkabı!

kadın ayakkabı modelleri kadın ayakkabı çeşitleri Sevgili melekler, her kadının gardrobunda bazı parçaların bulunması, kurtarıcı olmaları açısından zorunludur. Eğer siyah bir eteğiniz beyaz bir gömleğiniz, topuklu bir siyah ayakkabuınız varsa pek çok kombini bunlarla yapabilir ve günü kurtarabilirsiniz. Bunun dışında her gardropta bulunması gerekli bazı ayakkabı çeşitleri de var. İşte o 5...

Sayfayı Paylaş