gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kadınların sevdiği sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kadınların duymaktan hoşlandığı etkili güzel ve anlamlı sözler arıyorum var mı teşekkürler.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

kadınların sevdiği sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. sevdiğiniz şarkı ve sözleri

sevdiğiniz şarkı ve sözleri

allahsız melek şarkı sözü allahsız melek sözleri şarkı sözleri kahrı zindan şarkısı arkadaşlar sevdiğiniz şarkıyı yazıp sonrada sözlerini yazarmısınız... önce ben başlayayımmm dedof_miralay:allahsız melek Kabul et bitti işte sevmedin ve sevemedin istediğin de yapmadığım söyle ne var senin için ne çok severmişim seni ne çok severmişim meğer...
  2. SEVDİĞİMİN SEVİLDİĞİMİN kadını olmak

SEVDİĞİMİN SEVİLDİĞİMİN kadını olmak

rüyada sevdiğinin elini tutmak rüyada sevdiğinin elini tutması öldüğünü görmek sevdiği kişinin tutmak sevdiğin birinin öldüğünü görmek SEVDİĞİMİN SEVİLDİĞİMİN kadını olmak hiç kimse tarafından dokunulmamak, konuşulmamak, bakılmamak hatta! Biraz korunmak, biraz şımarmak... Bir kaç çeşit yemek yapmak, İstiklal caddesinde sıkı sıkı elini tutmak, belki film izlemek ama mutlaka çekirdek...
  3. Sevdiğim ikinci kadınsın sen

Sevdiğim ikinci kadınsın sen

Sevdiğim ikinci kadınsın sen İlkini sevmeye mecburdum Çok iyiliği oldu bana Ve hayatımda hiçbir mecburiyeti onun kadar sevmedim Sevdiğim ikinci kadınsın sen İlkinin yerini alman mümkün değil O öğretti bana sevmeyi O öğretmese sevemezdim seni bile İnan o tuttuğu için ellerimden Yürümeyi öğrendim, koşabildim sana Onun gözlerine benzediği için gözlerin Alamadım gözlerimi senden Sana aşığım, seni...
  4. Erkeğin sevdiği sözler

Erkeğin sevdiği sözler

erkeklerin sevdiği sözler facebook sevdiği sözler kısmı erkeğin sevdiği sözler, neler, hangileri buyrun bu yazımızda öğrenelim arkadaşlar "Bu erkekleri anlamak zor, nelerden hoşlanırlar?" diye merak eden Melek'ler ve hatta tüm kadınlar, erkeklerin sevdiği sözleri bu yazımızda öğreniyoruz:) 1)Erkeğim:(Erkeklerin %90'ı bu söze mest olurlar. Bu söz onların vazgeçilmezleridir)...
  5. kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar

kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar

Kadınların en çok sevdiği sözler hitaplar ve anlamlı cümleler yada kısa sözler arıyorum teşekkür ediyorum.

Sayfayı Paylaş