gebe
  1. kontes34

kontes34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Kahve Ve Tarot tan Sıkılmadık Mı?

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında kontes34 tarafından paylaşıldı.

kadıköy tarot kadıköyde fal bakan cafeler kadıköy fal mu cafe mu cafe Arkadaşlar sizcede kahve falı ve tarot tan sıkılmadık mı benim bildiğim ve sizlere önerebileceğim iyi bir cafe ve o cafe de bakılan farklı fal çeşitleri var

2. kontes34

kontes34 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Benim bildiğim en iyi yer kodıköy deki mu cafe .. falları çok değişik ve o işi yapanlar çok profesyonel ... Adres isteyenler merak edenler : Hani kadıköy de migros yokmu ver oraya sırtını az bi yokuş var çık avea nın hemen orada .. Mu cafe

3. merve knak

merve knak Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    fal bakılan kafeler icin yorumlar kontes 34

Kahve Ve Tarot tan Sıkılmadık Mı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. tarot bakabilen var mı ???

tarot bakabilen var mı ???

yahu burda tarot bakabilen var mı?? varsa bana bakabilir mi acepp
  2. Kahve diyeti bozar mı?

Kahve diyeti bozar mı?

kahve diyeti Fazla kilolarından kurtulmak isteyen ve ayrıca benim gibi kahve keyfine düşkün olan Melek'lerimiz için, kahvenin diyet üzerinde ki olumlu yada olumsuz etkilerini ele alıyoruz bu yazımızda :) Evet Melek'ler, kahve keyfi diyeti bozar mı; buyrun öğrenelim.:) Diyet esnasında alınan toplam kafein miktarı önemlidir. Eğer kahve, kolalı içecekler, asın çay tüketimi beraber ise yoğun...
  3. Kahve bağımlılık yapar mı ??

Kahve bağımlılık yapar mı ??

Yapılan yeni bir araştırmaya göre, bazı insanların fazla kahve tüketmesinde genetik faktörlerin payı var. Amerikalı bilim insanları, bu sonuca varmadan önce 40 binden fazla kişinin genlerini inceledi. Bilim insanları iki DNA molekülünün, yüksek düzeyde çay, kahve, çikolata, gazlı içecekler ve kafein içeren başka bazı içeceklerin daha fazla tüketilmesine yol açtığını tespit etti. Bu moleküller;...
  4. Kahve düşük yaptırır mı ?

Kahve düşük yaptırır mı ?

Ya ben birşey duydum ama inş doğru değildir. Kahve düşük yaptırıyormış ne kadar doğru :S Öyleyse hemen bırakmam lazım :S
  5. Türk Kahvesi ve Hazır Kahve Kilo Yapar mı?

Türk Kahvesi ve Hazır Kahve Kilo Yapar mı?

nescafe kilo yapar mı, türk kahvesi kilo yapar mı, kahve kilo aldırır mı Sevgili melekler, dost meclislerinde sohbet ederken, arkadaşlarımızla buluştuğumuzda hatta bir yere gittiğimizde içtiğimiz yegane içecekler çay ve kahve çeşitleridir. Özellikle bayanların sıklıkla tükettikleri Türk kahvesi ve hazır kahve çeşitleri acaba ne kadar masum? Kilo aldırırlar mı? İşte bu soruların cevabı......

Sayfayı Paylaş